Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X10 Mini Pro-ra GPS?!

X10 Mini Pro-ra GPS?!

Figyelt kérdés
Pár napja kaptam egy X10 Mini Pro-t. És az lenne a kérdésem, hogy milyen navigációs programot tegyek rá [ami ingyenes]... IGO az jó? Nem vesz le pénzt helymeghatározásnál stb? Ezen kívül tudnátok ajánlani pár hasznos alkalmazást? :)
2011. szept. 1. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:

IGO az jó? Nem vesz le pénzt helymeghatározásnál stb?

Pénz nem is a helymeghatározás miatt megy le az egyenlegedből hanem a net miatt amit az online navigációs programok használnak. De az igo nem ilyen. Ez offline navigációs program. Jónak jó, de nem az igazi. Ez talán abból adódik, hogy ez csak egy átirat. Hivatalosan nincs androidra igo. Én a Sygic Aurát használom. Az sokkal jobb mint az igo, de végülis amire kell arra jó az igo is.


Akkor hasznos alkalmazások: Kinek mi a hasznos? Mert ha te nem szoktál telefonon pdf fájlokat olvasni akkor hiába mondom, hogy az adobe reader hasznos, te úgy se fogod hasznát venni. Egy fájlkezelőt viszont célszerű lenne feltenned, mert azt valahogy kispórolták belőle. Marketen elég nagy a választék ebből (pl. astro, file manager, file expert stb.)

2011. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rég találkoztam már ilyen korrekt válasszal :D. Sygic Aurát én is néztem már de az a Marketen is Trial verziónak van feltüntetve :S. Mást meg nem nagyon találtam. Ezért gondoltam az IGO-ra. Astro-t már feltettem. Köszi a választ :D.
2011. szept. 1. 13:20
 3/7 anonim válasza:
Szerinted mire való a menüben a Navigáció menüpont?
2011. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Apps - attól függ neked mi hasznos. nekem hasznos volt egy ghost detector, mert mutatja éppen hány szellem járkál a szobámban. De pl egy opera mini, flash player(van rajta alapból)
2011. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De az is fizetős nem ? :/
2011. szept. 1. 14:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Alap böngésző se rossz szerintem :D... Mondjuk mást nem is próbáltam xĐ :$$
2011. szept. 1. 14:04
 7/7 anonim válasza:
alap a legjobb. böngészőbe. és nem fizetős. mármint olyan előfizum van ami-hez ingyen van net.
2011. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!