Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkor jól értelmezem én most...

Akkor jól értelmezem én most ciki vagyok? Ennyire meghatározó lett a telefon?

Figyelt kérdés
20/L vagyok, van egy pink s5230asom. Csak telefonálásra használom semmi másra. Ma megkérdzeték tőlem megvagyok-e vele elégedve és mertem bevallani, hogy igen meg, mivel már ejtettem is le és még sosem volt igy se szervízbe, telefoálni meg tud, miért ne lennék? erre megkaptam, hogy teljesen egy vissza maradott nőszemély vagyok mikor már mindnekinek okos telefonja van és ez ciki..
2011. szept. 1. 20:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha nem használod többre a telefont, akkor nem ciki. Teljesen felesleges lenne venni egy 100ezres nagyságú telefont, ha ugyanúgy csak telefonálnál vele. Nekem évekig Nokiám olt, törve, tele ezer programmal, tavaly cseréltem le iPhone-ra, DE kihasználom. Közgazdasági fősulira járok, és szeretem, amikor analízis vizsgán elő tudtam venni, mert elakadtam egy mátrix egyenletnél, amit beírtam, és a telefon megadta a kezdő lökést. Viszont internetezni egyáltalán nem szoktam vele. Játékokkal nem zsúfolom tele, és sem buszon, sem gyorskajáldában, se szórakozóhelyen nem kapom elő, és villogok vele, az már nem én lennék. Zsebemben bővel elfér.
2011. szept. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

én egyáltalán nem szolóm le akinek okos telója van, mert tény van aki kihasználja, ismerősőm is úgy csünk az iphonjan mint a légy a döglöt húson..őt megértem..neki megéri..

de nem tudom, nekem még nem is hiányzott idáig az életemből vagy kezdtem hiányolni pl metrón unalmamba, eszembe se jutott még milyen lenne olyankor egy okos telefon.

Fő sulira járok, és dolgozok is, ha szabadidőm van eszembe se jut, hogy a telefonomat nyomkodjam igaziból..

2011. szept. 2. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!