Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkor jól értelmezem én most...

Akkor jól értelmezem én most ciki vagyok? Ennyire meghatározó lett a telefon?

Figyelt kérdés
20/L vagyok, van egy pink s5230asom. Csak telefonálásra használom semmi másra. Ma megkérdzeték tőlem megvagyok-e vele elégedve és mertem bevallani, hogy igen meg, mivel már ejtettem is le és még sosem volt igy se szervízbe, telefoálni meg tud, miért ne lennék? erre megkaptam, hogy teljesen egy vissza maradott nőszemély vagyok mikor már mindnekinek okos telefonja van és ez ciki..
2011. szept. 1. 20:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Az is zavar, hogy sok ismerősöm van akik megtehetnék, hogy ilyen telefont vesznek és akkor INGYEN beszélhetnénk egymás között viberrel, smsre se kellene költeni mert e-mail menne rögtön de nem tehetem meg, helyette költhetek havi sokezer forintot olyan hívásokra amik ha gondolkodnának az emberek ingyen lenne. "


Ilyen alapom az ismerősöd akár tolhatná is a kocsiját mert akkor nem kell benzinre se költenie.

2011. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha tolná a kocsiját azzal nem pontosan ugyanazt funkcionalitást kapná mintha tankolna bele, míg egy okostelefonnal magasabb szintű szolgáltatásokat kapna jobb áron.
2011. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
hűt figy nekünk van családi csomagunk a fontosakkal ingyen beszélek:))) így majd hülye lennék még írógatni is..
2011. szept. 1. 21:28
 14/22 anonim ***** válasza:
Na erről beszélek.
2011. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Az a ciki, ha a telefonod okosabb, mint te :D

Sok plázap. iPhone 4-gyel járkál Pesten, de nem fogják kihasználni a képességeit.

Egyébként szerintem meg kell tanulni ezeket használni... Lehet, hogy most még feleslegesnek tűnnek (és a legtöbb ember számára azok is), de ez a jövő. Ez olyan, mint hogy régen megvett valaki egy C64-et, és felrakta a szekrény tetejére státuszszimbólumként, de volt aki esetleg bütykölte, programozni kezdett, és azzal el tudott helyezkedni később, meg voltak, akik simán csak használták béna kis játékokra, meg arra a pár dologra, amire lehetett.

2011. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem ciki, bár én nem tudnék sima telefonnál maradni :)


Nekem iPhone 3GS-em van és kihasználom a lehetöségeit, többet használom a rengeteg alkalmazást rajta mint amennyit telefonálok, így nekem az okostelefon nagyon is megfelel.. a régi telefonokkal korlátoltnak érzem magam nagyon.. A szekrény alján még mindig megvan a régi nokiám, olyan kicsi a képernyöje számomra, hogy el se tudom képzelni, hogyan használtam régen :D


Persze ez én vagyok. Ha téged nem érdekel igazán más a telefonáláson kívül, akkor miért vennél okostelefont? Hiszen ha nem használod ki, akkor felesleges is lenne :)


Én azt mondom, hogy mindenki használjon olyat, ami neki tetszik.

Egyesek pedig még ennek ellenére is azzal vannak ezen az oldalon is elfoglalva, hogy kinek milyen telefonja van és ha nem olyan mint ami nekik tetszik akkor egyböl leszólják. Példának itt is van az elöttem válaszoló, aki az iPhone 4-et szídja...

2011. szept. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Soknak csak divatbol van okostelefonja.azt se tudja mit tud a telefon,hogyan lehet kihasználni...

a másik véglet az,amikor nem tud nélküle létezni.miért olyan fontos percenként fb-ot vagy méleket nézni??ennyire nem vagyok fontos ember,meloba ugy se lehet nálam,akkor meg minek?

10 éve nem hogy mobilom,de netem,sőt számítógépem se volt...10 év mulva mi lesz???

2011. szept. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Ha tolná a kocsiját azzal nem pontosan ugyanazt funkcionalitást kapná mintha tankolna bele, míg egy okostelefonnal magasabb szintű szolgáltatásokat kapna jobb áron."


A Nokia 5210 telefonom funkcionalitása hogy nem kell néznem mikor rakom a zsebembe a kulcs mellé nehogy behorpasszam, vagy nehogy fusson egy alkalmazás ami lemeríti az akkut esetleg netes forgalmat generál a zsebemben. Leejthetem, eshet rá az eső és nem kell alkalmazásokat keresnem rá hogy mitől nem lassul be. Ha beletaposom a sárba akkor kiveszem és sáros kézzel telefonálok.

Nem kell alkalmazásokba bejelentkeznem hogy üzenhessek. Nincs szükség arra hogy jelszóval védjem az adataimat mások elől. Nem fagy le, nem kell szoftvert frissítenem mert újabb verzió jelent meg, vagy a régi bugos.

Nem kell ingyen facebookoznom, ha valakinek közölni szeretném a gondolatom akkor van mivel felhívnom. Bármilyen fényviszonyok között jól látszik a kijelzője, akár 5-6 napig sem kell töltenem. Bekapcsolás után kb max 10 másodperccel már telefonálok is. Nem okoz gondot a Wifi vagy 3G fedettség hiánya.

A telefonban 2002 óta egyszer kellett (az egyébként gyárilag Li-Ion) akkut cserélni. Ez az egy baja volt eddig.


Mindenhol csak azt hallom a fiataloktól: szerinted melyik a jobb telefon?

Szerintem az, ami az igényeimet kielégíti. Akinek nincsenek igényei, az gondban van. Annak semmilyen telefon sem lesz elég jó.

Nekem az a funkcionalitás hogy nem én vagyok a telefonért, ezt nem tudja se az android se más oprendszer. A szolgáltatás ezt nem tudja pótolni.

2011. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Utolsó: Te azt mondod, hogy ki kell használni az igényeket, de ennek ellenére leszólod azt, akinek okostelefonja van és nem 10 éves sima kis mobilja...


Felfogtuk, hogy neked nem kell másra, csak hogy telefonálj, de ettöl még sok ember van aki több dologra használja a telefonját. Léptünk már a korral egy ideje és van lehetöség több dologra is.

2011. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
igen,kell vkinek kostelefon:suliban netezni,villogni??
2011. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!