Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 12...

Milyen telefont vegyek 12 éves fiamnak?

Figyelt kérdés
max 21000
2011. szept. 14. 11:53
1 2 3
 21/29 Tinker Bell ***** válasza:
Corbyt semmiképp! Elég sok probléma van vele, pláne ha használt! És én egyáltalán nem ajánlanék használt telefont! 21.000 forintból jó kis telefont lehet venni újonnan két év garival! Nem éri meg sz@rozni a használtakkal.
2011. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

dupla annyi idő vagyok mint a fiad, és tisztán emlékszem, hogy ebben a korban már tudtam vigyázni a dolgaimra. soha nem hagytam el semmit, nem loptak meg, mert odafigyeltem az értékeimre.


valami egyszerű érintőképernyős, de nem okostelefont vennék. legyen egy kicsit menő, de olyan funkciók ne legyenek benne, amivel magas számlát csinálhat, vagy épp nem is tudja kihasználni.

2011. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
0%
Mi az hogy egy 12 évesnek ilyen "alapkészülék" bőven megfelel?Hát képzeljétek nem biztos.én most 13 vagyok és kb 11 éves korom óta iphoneom van.használom,szeretem,kész.
2011. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

tegnap 19:22


Gratulálok a szüleidnek...biztos sokat foglalkoznak veled...

2011. szept. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
0%
11 éves lány vagyok most kapok új teló.Alcatel pop 4s.Minek mondják hogy a gyereknek nem kell telefon.aNyomógombos ti hülyék vagytok.12 évesen megfogom kapni szűlu apomra az iphone 6s-t.Normális telója legyen.8 éves voltam mikor kaptam az első telefonom.Alcatel volt.Érintő képernyős.Aki azt Írja h ne "kihívó érintó képrnyőst az hülye!!!
2016. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Elég buta vagy, kicsi lány, ha ilyen magas lóról beszélsz a felnőttekkel, így, arc nélkül. Leszel te még felnőtt, aztán gondolkodsz majd máshogy, ha meg kell dolgoznod bármiért is (habár lehet, a 15 évesen megkapott csúcsautóddal majd feltekeredsz az első fára a menőzéssel, és mégse leszel felnőtt soha, ki tudja...)
2016. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 KataSz válasza:
hát, ha nem akarod hogy cikizzék, akkor ne vegyél gáz telót neki! Nem azt mondom h egyetértek vele h mindenki fullextrás telókkal rohangáljon de sajna ez attól is függ milyen a közeg, ahova jár. Fiúknál meg ez különösen beszámít a ki a menő és ki a béna kategóriába! ezt nézd meg, benne van az árkategóriában és új: [link]
2017. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Lg k4


[link]

2017. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Redmi note 9 pro. Nagyon jó.
2021. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!