Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám letiltani a...

Hogyan tudnám letiltani a telefonomról a GPRS-t?

Figyelt kérdés
Egyszer felmentem rá voltam rajta kb 10 percig, és azóta 12000ft a mobilszámla, biztos ,hogy ez az okozója. Sony Ericcson W910i-m van.
2009. ápr. 27. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Letiltani szerintem nem lehet, de van megoldás! Már engem is nem egyszer megszivatott. A net kapcsolatoknál létrehozol egy új kapcsolatot, minden mezőt üresen hagysz, vagy pedig kitalált adatokat írsz be, és azt állítod be alapértelmezett kapcsolatnak. Így amikor felmennél, nem tud csatlakozni, mert az adatok helytelenek és kilép.
2009. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felhívod a szolgáltatód (vagy személyesen bemész valamelyik bemutatóterembe) és letiltatod. Ilyen egyszerű. Amennyiben a telefonon megoldást választod, bizonyos szolgáltatók kérik a kártyához tartozó jelszót (ami nem egyenlő a PIN vagy PIN2 kóddal).
2009. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
1 hozzászóló!! Tök egyetértek veled!!! Én is ezt a módszert alkalmazom!!:) Szerintem is ez a legegyszerűbb:)
2009. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2009. ápr. 29. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!