Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség Iphone 4-gyel kapcsol...

Segítség Iphone 4-gyel kapcsolatosan? Fontos!

Figyelt kérdés
El akarnak adni nekem egy Ipone 4 est! Hogy tudok rájönni hogy nem-e Clone???? Nem szeretnék rápacsálni! Válaszokat előre is köszönöm!
2011. nov. 1. 12:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Rakott fel még 1 hirdetést! itt van kép a kijelzőről!

[link]

2011. nov. 1. 20:16
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez elég gyanús... Alapjában véve eredetinek néz ki.. Viszont most vagy marhára megváltoztatott dolgokat a telefonon jailbreakelés után, vagy ez egy klón... Mert az ikonok nagy részének nem ez az eredeti neve és azokat csak úgy lehet átírni ha felvan törve a telefon... Plusz az a WiFi és Bluetooth ikon se tudom mit keres ott...


Ha azt mondja, hogy jailbreakelt, akkor lehet, hogy eredeti tényleg... de ha nem az, akkor kamu.

2011. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amúgy kezdek gyanakodni rá, hogy te vagy az eladó és próbálod itt kiszürni azokat a tényezöket ami lebuktathat, hogy klónt akarsz rásózni valakire :)
2011. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
te gyanaodhatsz engem nem nagyon zavar! nem a te 140000ft-odról beszélgetünk! úgyhogy sztem te leszarod nagyívbe hogy mit veszek és mit nem!
2011. nov. 1. 21:17
 15/16 Gugu Gabor ***** válasza:

Szerintem felejtsd el

Nem tudom milyen ios verzio van rajta de nekem nem rémlik hogy lett volna MMS.. és még pár ikon, fura hogy a fele angol fele magyar.. szal sok apróság.

Nem mondom hogy nem lehet valami ilyesmi összehozni IOS en is de ha ez tényleg új és gyári akkor rohadtul nem így kéne kinéznie.

Pld Mp3 helyett eredetileg ipod jobb alsó sarok

2011. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy ez biztosan nem új. Mint ahogy írtam is, vagy jailbreakelés után átalakítgatta a tulaj ilyen hihetetlenül bénán, vagy kínai másolat..
2011. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!