Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s II adásvételi problém...

Galaxy s II adásvételi problémával tudok valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Vettem egy galaxy s II-t a LATEL gsm-ben. 1honapos. most vettem észre hogy a garanciapapiron ami egyben adásvételi, nem az az imei van mint az alaplapon. az eladó a dobozról írta le a papirra. visszamentem, azt mondja hogy ez egy masik keszulek is lehet es ha baj van a telefonnal akkor a nagyfonokkel kell megbeszelni mert a laptopjaban levo adasvetelek kozott nem volt a telefonom imeije. ujonnan vettem a telefont, de a biztonsagi zar mar nyitva volt. a telefonon hasznalat nyoma nem volt. gyari folia is portalan volt.
2011. nov. 7. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen helyen nem kell telefont venni!De mivel már megvetted csak annyit tudok mondani,hogy legközelebb jobban figyelj oda mit,hol vásárolsz.Még ha a fogyasztóvédelemhez is fordulnál se tudod azt bebizonyitani,hogy azt a telefon ott vetted pont az imei miatt!Sőt azt se tudod bebizonyitani,hogy a dobozról irta le az imeit.
2011. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár ha a dobozon lévő imei megegyezik valamelyik telefonnal ami ott van a boltban,akkor van esélyed ugyanúgy ha van egy olyan doboz,mint a telefon imeije.Vagy mondjuk a Nokia-nál van olyan,hogy a headsetnek is van száma és azt a telefonnal együtt regisztrálják amikor lecsomagolják a gyárban!De hát nem tudsz csak igy besétálni ezzel a szöveggel,mert biztos letagadnák,hogy ilyen van.De ha van a headsetnak száma,akkor a Samsung Hungarytól kaphatsz segitséget!
2011. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!