Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4 -em van és nemtudom...

Iphone4 -em van és nemtudom használni. Segitetek? Valaki?

Figyelt kérdés

sziasztok. van egy iphone4-em.. ugy kaptam hogy teljesen nulla a műszaki tudásom,nemértek különösebben a telfonokhoz.

olyasmikre lennék kiváncsi mint pl.: ha a fömenügombot meg a lezárógombot egyszerre lenyomom akkor csinál egy képet a képernyőröl ( ez csak probálkozások után sikerült:D)

vagy bármi olyasmi,amit egy 14 éves lány magától nem tud:D


2011. nov. 9. 23:51
1 2 3 4
 1/31 bp1985 ***** válasza:
84%
Kérdezd meg apucit, vagy olvassa fel neked a használati útmutatót. IPhone van, ész meg nincs.
2011. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

apukám nem magyar,szerintem jobban járnék ha magamnak olvasnám el :D csakhogy használtan kaptam,rokonomé volt.és semmi papirom nincs hozzá:S

de azért köszi ezt a "jóindulatú" kommentet:P

2011. nov. 10. 00:03
 3/31 anonim válasza:
hát ha a tárcsázóba bepötyögsz egy általában 11jegyü számot és ez a szám megfelelö akkor nyomd meg a hívás gombot! gyors rakd a füledhez és ha szerencséd van kis idő mulva megszólal :-000 xD
2011. nov. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

szeretem a humort,és a vicces embereket. de ez nagyon nemvolt vicces.

ha te sem tudsz többet mint én,akkor minek kommentelsz?

ha pedig tudnál nekem okosat mondani,hát miért nem teszed?

ment a piros kéz

2011. nov. 10. 16:08
 5/31 anonim ***** válasza:

Az irigység ha fájna...

Ne törődj velük!

Zenét, videókat az itunes nevű progival tudsz rátenni! Letöltöd pc-re, és szinkronizálod az iphonodat. Remélem segítettem vmit! :)

2011. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:

irigység? nem! különb telefonom van mint a tulértékelt almás mobil. de ha van egy kis esze a kérdezönek akkor rá keress a trükökre egy már erre a célra létrehozott oldalon...

erre az lesz a válasz, hogy akkor miért nem linkelek ilyen oldalt ha ennyire okos vagyok

erre az én válaszom: a seggedet ne tőröljük ki mert neked ájfonod van?

az utolso tanácsado meg baromi nagyot mondott... szánalmasak vagytok... ha lenne egy háború ész hiányában 2nap alatt megdögölnétek...

2011. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

És te arra nem gondoltál,hogy beirtam a google-ba,de nem találtam olyat,amire én gondoltam?:) Nem kérkedtem azzal hogy iphone-om van.. te viszont ugy irtad hogy " a seggedet ne töröljük ki mert iphone-od van?!" senkisem mondta hogy helyettem erőltesd meg magad,és böngéssz a világhálón az én kedvemért. csupán gondoltam hogy miután nekem eddig nem volt ilyen okos telefonom,és nem értek hozzá..akkor majd valaki akinek mint emlitetted különb telefonod van majd segit. de ugytűnik hogy már egy full egyszerű kérdésre sem lehet válaszolni,hanem bunkózni kell. dehát ez magyarország..

ráadásul még le is cseszted az előtted szólót,aki csak kedves volt és segitőkész. és ahhoz hogy értsek egy számomra tök űj dologhoz nem ész kell! mert magától senkisem tud rájönni az olyan furmányosságokra mint amit már emlitettem hogy két gomb egyszerre lenyomásával fényképezni lehet stb.

te pedig olyan szinten bunkó vagy,hogy megmerem kérdőjelezni hogy vannak -e barátaid.

2011. nov. 10. 21:52
 8/31 bp1985 ***** válasza:
52%
14 évesen felesleges ilyen telefon, de ha lenne eszed, ami nincs, akkor a használati útmutatót már rég letölthetted volna a netről. Aki irigységről beszél, annak annyit üzenek, hogy még 1 almás sz@rért 1 forintot nem fogok adni. Inkább használok helyette telefont, ami alkalmas arra, amire kell nekem.
2011. nov. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális segítek neked.

Bp:Te csak fikázod a iPhonokat észrevettem néhány kommentnél.Akkor menj és osszad az észt az Androidosoknál mert húú de Copy egy gané rendszer!

2011. nov. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

"irigység? nem! különb telefonom van mint a tulértékelt almás mobil."


dehogynem!!!!

az iphonenál nincs jobb telefon.

2011. nov. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!