Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4 -em van és nemtudom...

Iphone4 -em van és nemtudom használni. Segitetek? Valaki?

Figyelt kérdés

sziasztok. van egy iphone4-em.. ugy kaptam hogy teljesen nulla a műszaki tudásom,nemértek különösebben a telfonokhoz.

olyasmikre lennék kiváncsi mint pl.: ha a fömenügombot meg a lezárógombot egyszerre lenyomom akkor csinál egy képet a képernyőröl ( ez csak probálkozások után sikerült:D)

vagy bármi olyasmi,amit egy 14 éves lány magától nem tud:D


2011. nov. 9. 23:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Tévedtél Bp mert sok sok alkalmazás meg játék van rajta nem csak telefonálok meg Youtubeozok vele ! Wifi is ha itthon vagyok be van kapcsolva.Én használok inkább egy kényelmes dizájnos telefont.Mint hogy egy Androidot ami az IOS-tól nyúlt le mindent!Aki meg a SGS2-t említi meg azon meg lassabban indul el pl a játék mint egy iPhone 4-en.Pedig a SGS2-később jelent meg.

SZÉGYEN!!!

2011. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 bp1985 ***** válasza:
A játék engem pont nem érdekel, mert van ps3-am, és a telefont nem játékra használom. Ennyi. Amire nekem kellett, megfagyott, nem én tehetek róla. Az Apple a kjelzőt, meg a procit honnan is vette? Azt mindig kifelejtitek, hogy az IPhone az egy korcs telefon, de az androidok ok nélkül, és mindenféle tapasztalat nélkül tudjátok fikázni. Látod, ennyi köztem, meg köztetek a különbség. Én tapasztalatból beszélek, ti meg isszátok Jobs bácsi szavait. Bár már nem.
2011. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Nekem is van Xbox 360-am de néha jó telón játszani.

Miből is adnak el többet Android vagy IOS-os iPhone?

Egyértelmű az iPhone mert minőségi telefon.

Ne gyere azzal hogy át van mosva az agyunk.! Én fogtam a kezembe Androidos telefont és kezeltem is de írtó gagyi nincs egy normális menüje.Meg Rootolással lehet működésre bírni.Nekem a 4 előtt volt egy 3G és Jailbrakelve volt és azzal még több mindent meglehetett csinálni.De hát valami Jailbrakeli valaki nem.A 4-em a frissítések miatt nem Jailbrakelem.Android meg a szemembe mindig is másolt cucc marad na meg a telók amik vannak...

2011. dec. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

komolyan azthiszed hogy csak neked van tapasztalatod,és csak te fogtál a kezedbe ájfont is meg androidot is????

honnan veszed,hogy mi nem tapasztalatból beszélünk?!

lehet hogy nemvagyok egy telefonász,de éppen ezért tudom mondani hogy mint TELEFON az ájfon sokkal jobb mint az android. az ájfont megkaptam,és tudtam kezelni.minden értettem rajta. csak azt nem hogy hogyan lehet kilépni a utó fájlokból,ezért is irtam ki a kérdést.

az android anyira túlvan bonyolitva és anyira szar a menüje hogy egyszerűen utáltam,éppen ezért cseréltem le ájfonra ;)

és én nem iszom jobs bácsi szavait,mert egy rohadt videót se néztem meg még róla,mikor mondták hogy meghalt steven jobs,aztse tudtam kiaz.. pedig volt ájfonom.

2011. dec. 2. 13:07
 25/31 anonim ***** válasza:
Jó h itt ugattok,de ha figyeltek már ellpták....egyébként meg kinek mi jön be...én androidot használok és semmi bajom vele,de tény hogy az alma stabilabb,bár számomra használhatatlan lenne a korlátai miatt..
2012. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
bp....hányok tőled!
2012. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 bp1985 ***** válasza:

Miből is adnak el többet Android vagy IOS-os iPhone?



Látom nem olvastad el, hogy az androidból fogy több. Nem az ios-ből. De nyugodtan utánajárhatsz te is, keress rá neten az eladási statisztikára. Ahol a legtöbbet kéne eladni belőle, ott a 3.-ik helyen van. (Amerika)

2012. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Azért az androidos fosokból adnak el többet,mert annak sok változata van,és van olyan ami nevetségesen olcsó, már 30-40 ezerért hozzá lehet jutni egy androidhoz,mig egy iphone 4 eredeti árán 200ezer,és ezt már kevesebben engedhetik meg maguknak! De a minőséget meg kell fizetni!:)
2012. máj. 19. 23:59
 29/31 bp1985 ***** válasza:
Az aztán marhára minőség, hogy leejted, és darabokra törik. -ezért vettem 150-ér droidost, azt legalább tudom is használni a munkámra, nem csak dísznek a vitrinbe. Droid mellé nem kell netbookot cipelnem, ios mellé kellett.
2012. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem dobálni kell a telefont....-.-
2012. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!