Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4 -em van és nemtudom...

Iphone4 -em van és nemtudom használni. Segitetek? Valaki?

Figyelt kérdés

sziasztok. van egy iphone4-em.. ugy kaptam hogy teljesen nulla a műszaki tudásom,nemértek különösebben a telfonokhoz.

olyasmikre lennék kiváncsi mint pl.: ha a fömenügombot meg a lezárógombot egyszerre lenyomom akkor csinál egy képet a képernyőröl ( ez csak probálkozások után sikerült:D)

vagy bármi olyasmi,amit egy 14 éves lány magától nem tud:D


2011. nov. 9. 23:51
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:

tényleg minenki ekkora gyökér informatika vonalon ?

Nem mindenki a neten él , mint mi,rászántam 1 percet és kitallóztam a linket

[link]

de ha nem lett volna idöm megkersni, akk beszólni se értem volna rá

2011. nov. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

a telomat már ellopták..

kár a gőzért srácok.. de azért köszi:)

2011. nov. 28. 01:35
 13/31 bp1985 ***** válasza:

Te csak fikázod a iPhonokat észrevettem néhány kommentnél.


Mivel egy használhatatlan sz@r, így nem tudok róla jót írni. Tudod, inkább Droidozok, azzal soha nem volt problémám, és egyszer fagyott csak meg fél percre. Az ios pedig nem egyszer fagyott meg...

2011. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 bp1985 ***** válasza:
Ja, és én tapasztalatból beszélek veletek ellentétben, nem vakított meg Jobs bácsi, mint titeket.
2011. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
jo nekünk tökéletes az ájfon is,köszönjük a kommentjeidet és véleményed kinyilvánitását de ez szerintem itt senkit sem érdekel,a kérdésem eleve nem az volt,hogy 10es skálán menyire tudjátok lefikázni az ájfont. :)
2011. nov. 28. 22:49
 16/31 anonim ***** válasza:

Egyet értek a kérdezővel.

Nekem csoda nem fagyott még az IOS nem véletlen kinaí iPhone-t használtál? XD

2011. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
nem mellesleg..hogy az IOS már jóval az Android előtt is világszerte ismert volt,mikor még az adnroid tervbe se volt.. és akármenyire is szidod Jobst.. mégsem lehetett egy hülye ember..hogyha az általad istenitett Android is mindent az ő mintájára valósitott meg! Az android nemlétezne Jobs nélkül!
2011. nov. 30. 18:48
 18/31 bp1985 ***** válasza:

Az Android nem létezne Jobs nélkül.


Ezt is valami ios matyi találta ki. Köze nincs a kettőnek egymáshoz. Android eladás 43%, ios eladás 28%. Miről is beszélünk?

2011. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 bp1985 ***** válasza:

nem véletlen kinaí iPhone-t használtál? XD


Az érdekes lenne, mivel a westendbe vettem az Apple-nél. De lehet kamut árulnak, ki tudja... Attól meg valóban nem fog lefagyni, ha a haveroknak mutogatom, hogy nézd, ájfonom van, meg felhívom róla az ismerősöket, meg a youtube-n lógok. De ha már kicsit komolyabb dolgokra használtam, pl serverbe állítgatás, kliens gépre csatlakozás, na ott megfingott rendesen.

2011. nov. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

arra nem gondoltál hogy nem mindenki olyan kocka mint te?

van aki a telefonját telefonálásra használja,meg még fényképezésre és zene/videó hallgatásra.. és mellette van otthon számitógépe. én nem várom el a telefontól hogy legyen egymagában egy számitógép is.

2011. dec. 1. 20:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!