Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jöhetett ez az SMS-s?...

Miért jöhetett ez az SMS-s? Előfizus kártya/telefon 30as.

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy kaptam nem rég egy sms-t a 1430-tól, hogy a számlámon 2590ft tartozás mutatkozik. A megfizetés elmaradása esetén a szolgáltatás korlátozásra kerül.

Először is milyen korlátozás? Másodszor meg milyen számlámon, vagy hogy lehet ebbe minuszba menni? Nem fizettem be az előző hónapot azt akarja mondani vagy mi?


Másik félelmem, hogy nem-e az miatt van, hogy pont tegnap próbáltam a facebook-ot beállítani még tettem is fel kérdést mert hogy 30as és elvileg ingyen lehet rajta. De hát nem szabadna pénzt levennie azért hogy belépek a Böngészőbe meg a Google-ba (van egy olyan külön) mert bármibe lépek be azt írja ki, hogy " Sikertelen kapcsoldás" szerintem nincs rajta az internet beállítva, még életemben nem neteztem rajta. Írtak itt olyat, hogy valami Net Startot kell leszedni fel is mentem a tmobilre, de mondom nem kockáztatok, mert aztán meg szüleim kinyírnak ha megleszedi a pénzt. Pedig azt írta, hogy a szolgáltatás ingyenes, de még sem csináltam semmit csak utána olvasgattam. Persze face-t megpróbáltam előtte is beállítani kaptam sms-t is (az után írtam ki a kérdést), de olyat már csináltam mikor megkaptam a kártyát is szóval nem hiszem hogy az a baj.

Viszont most még is kaptam egy ilyen sms-t és ez elég nyomasztó. Mi lehet a probléma?


2011. nov. 10. 17:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!