Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megenni egy Sony...

Érdemes megenni egy Sony Ericsson Xperia mini pro-t?

Figyelt kérdés

Eddig csak csupa jó dolgokat hallottam róla, viszont mutattak egy oldalt nemrég ahol elég sok hibát felsorolnak. Ciripelő hang, vibráló kijelző, stb...

Érdemes ennyit költeni rá? Mik a tapasztalatok?


2011. nov. 12. 23:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

LOL Nem igazán tudnád megemészteni :D

ON

MegVenni annál érdemesebb. A hibák, amiket felsoroltak, legfeljebb elvétve fordulnak elő, gyári hibás, garanciálisan javítják. Én augusztus végén vettem meg, nem volt se ciripelés, se vibrálás, tökéletesen működik minden, és azóta van egy gyönyörű (persze ízlés kérdése), okos, jó minőségű qwerty-s telefonom. Ha megnézed, ilyen hardvert mennyiért kapsz, rájössz, hogy jelenleg talán az egyik (ha nem a) legjobb ár/érték arányú telefonról beszélünk, amiben GHz-es szív dobog.

Nagyon magas igényeim vannak egy telefon felé, ezért, ha én azt mondom, hogy nagyon jó, akkor tényleg az Sok "jobb híján ez van" telefon után ő az első, amibe tényleg beleszerettem első látásra. Ha megnézel egy Dell Venue Pro-t, hardverben szinte ugyanezt nyújtja (a kamera minősége is kb megegyezik), csak kicsit nagyobb kijelzővel és wp7-tel, 90 ezerért.

2011. nov. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

"Ciripelő hang, vibráló kijelző, stb..."


A ciripelő hang akkor fordul elő, ha teljesen csendesen helyen készítesz videót, a felvételen hallani, de még így is vájtfülűség kell hozzá.

Gyakorlatilag akkor hallani, ha a füledhez teszed a telót, de így nehéz ügy a videót nézni.:D


A vibráló kijelzőt pedig javítják, lesz a fényerő beállításnál egy lehetőség, hogy ki lehet kapcsolni az automatikus fényerőszabályozást. Lehet, hogy már a legutolsó frissítésben benne is van.

2011. nov. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
én most kapok holnap és alig várom a kis édest^^:))
2011. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

*Megvenni

Kicsit fáradt voltam már amikor írtam a kérdést... :D

2011. nov. 14. 13:20
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, hogy női telefon, érdemes :)
2011. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ja női telefon...


Ugyan mi a női rajta?

2011. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Valóban viccesen néz ki egy "férfi" kezében az a kis biszbasz.

Barátnőimnél egyébként ez a sláger, meg a rószaszín Wildfire S :)

De végülis ha ő nem érzi cikinek, vegye. Az a lényeg, hogy neki tetsszen, max. megmosolyogják páran.


21/N

2011. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hete van, volt aki nézett, hogy milyen kicsi, utàna pedig elképedtek a teljesítménye miatt.

Azért nézz be egy szakmai fórumra is, pl. mobilarena stb.

2011. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Senki nem kérdőjelezte itt meg a teljesítményét.
2011. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem, de amikor se telóról van szó, mindenki csak a fogást keresi...


Nézd meg a samsung új telóit, ott van mit rugózni, megnézem, ha valaki kérdez róluk, zavarni fog e az y 3 collos kijelzője vagy az m 2.66-ja...

2011. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!