Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megenni egy Sony...

Érdemes megenni egy Sony Ericsson Xperia mini pro-t?

Figyelt kérdés

Eddig csak csupa jó dolgokat hallottam róla, viszont mutattak egy oldalt nemrég ahol elég sok hibát felsorolnak. Ciripelő hang, vibráló kijelző, stb...

Érdemes ennyit költeni rá? Mik a tapasztalatok?


2011. nov. 12. 23:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Engem a mérete egyáltalán nem zavar, és szerintem nem túl sokan foglalkoznak vele. Nem egy haveromnak van ilyen, vagy az elődje, az x10 mini pro.... De egyébként sem ez volt a kérdésem :)
2011. nov. 14. 17:28
 12/18 anonim ***** válasza:

A méretével csak itt a gyakorin szoktak foglalkozni...

Az általam látogatott 4-5 általában szakmai fórumon együttvéve nem kerül ennyiszer szóba...

2011. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi a kijelzője nekem egy 3.5-s kijelző után használhatatlan volt.. Bár ízlések és pofonok
2011. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én meg egy galaxy ace-t cseréltem erre, 3-4 napig nem mondom, hogy furcsa volt, de azóta vissza nem cserélném rá.
2011. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
hát aki szerint ez női telefon annak egészségére. mobilarena fórumán vagyok fent egy ideje és csak férfi tulajokkal találkoztam eddig de abból 20-25-el legalább.
2012. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egy kicsi,draga szar.........
2012. márc. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
tényleg jó teló, a pici képernyő meg csak akkor hátrány a jó nagy tömzsi ujjad van mint nekem, de mégis ilyet vettem. mert tetszik, jó és kész. hátrányról még nem volt tapasztalatom
2012. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Bálint20003 ***** válasza:
Holnap kapom a cukorborsót imádni fogom ezt a telót
2015. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!