Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok nekem ajánlani egy...

Tudnátok nekem ajánlani egy olyan telefont ami okos, tehát tudja a wifi-t és az ára sem olyan vészes?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan telefont, aminek az Egyetemen is hasznát veszem tehát tudok rajta puskázni :) Kinek milyen mobil vállt be?, mert nem szeretnék megvenni egy olyat, amit később megbánok. Az ár kb olyan 60000 Ft lehet.
2011. nov. 17. 22:59
 1/3 anonim válasza:
Én a ZTE Blade-t vagy az utódját a Skate-et javasolnám. A Skate-nek egy kicsit nagyobb a kijelzöje, de amúgy nincs sok különbség. A legújabb 3d-s játékokon kívül bármilyen androidos progit lejátszanak. Az áruk 40ezer körül van. Ha valami márkásabb érdekel akkor a Samsung Galaxy Ace-t javaslom, igaz az egz kicsit már drágább.
2011. nov. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát a galaxy ace áráért sokkal jobb telók is vannak, armv7 procival...


A skate ugyanaz, hiába nagy a kijelző, a hardver elavultnak számít.


Ma a legjobb vétel:Xperia mini/mini pro, se live with walkman, motorola defy, mindegyik armv7.


"mert nem szeretnék megvenni egy olyat, amit később megbánok."


Az armv6-os telókat később biztos meg fogod bánni.

2011. nov. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

olyan telefont ami okos, tehát tudja a wifi-t


Attól, mert wifi-s még nem lesz okostelefo. Egy Star II is wifi-s mégse okostelefon.


Ennyiért ott az xperia mini és mini pro, Defy, használtan meg belefér még egy Galaxy S, Desire még esetleg a Desire HD és a Desire S is.

2011. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!