Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbizhato telefon? Letezik...

Megbizhato telefon? Letezik meg ilyen?

Figyelt kérdés

Nem reg halt meg a mobilom,megadta magat az akkumlator sajna 6 ev utan,es ilyen tipusut,nem lehet kapni,utanaerdeklodtem. :(

Szeretnek egy megbizhato telefont vasarolni,sajna kivetel a Nokia...a multkor vettem egyet es 2 honap alatt darabjaira esett szet.Nagyot csalodtam benne.Igaz nem volt olyan draga.

A kerdesem az lenne,hogy tud e valaki valami megbizhato mobiltelefont ajanlani,ami 2 honap mulva nem esik darabjaira...Nezegettem ezeket az "okos" telefonokat,de attol felek,nem tudnam kihasznalni az o hiper szuper tudasukat,mert van itthon szamitogep 2 es egy laptop.

Max.a GPS ami szamomra esetleg erhet valamit.

Kerem aki tud segitsen,mert igaz nezegetem a teszteket,de szemelyes ajanlas egyik alatt sincs. :(

Elore is koszonom!


2011. nov. 22. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
E52
2011. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kerem aki tud segitsen,mert igaz nezegetem a teszteket,de szemelyes ajanlas egyik alatt sincs. :(


A tesztekhez többnyire szokott tartozni fórum is. Ott rendesen ki szokták tárgyalni a telefonokat. Ott szokták ajánlgatni a tulajok.


Ami nagyon megbízató márka az a HTC. Jó minőségű telefonok, csak kicsit drágák. A Samsung és az LG eléggé feltörőben vannak, bár némely telefonjuknál akadnak problémák. A Sony Ericsson újabban egész jó kis androidos telefonokat rak össze.

2011. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! Most megakadtam a BlackBerryknel...ezek a telefonok nagyon tetszenek,igy ranezesre.Tud valaki valamit roluk?
2011. nov. 22. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már megbízhatóság, akkor én (rendkívűl nagy tapasztalattal és sok telefonnal a hátam mögött) csakis a Nokiát javaslom. Jelenleg az N9 ami brutális jó. Ha azt megveszed, elé*vezel, olyan jó és egyedi. Azt hiszem, ezzel mindent leírtam :-)
2011. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak szart se ér vele, mert a MeeGoo halott project.
2011. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
BlackBerry. Azok is nagyon jó telefonok. Csak nálunk nem igazán népszerűek. Volt egy 8120-esom, na azt mondjuk nem ajánlom. Nem tetszett. Apámnak most van egy 8300-asa (vagy valami hasonló), az viszont egész baráti. Semmi extra dolog nincs benne, de mégis valahogy klassz az egész. Jó a kijelzője, jó a hangszórója egyben is van szóval jó az egész.
2011. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

BlackBerry Pearl 9105..ezt neztem ki. Nagyon teszik a formaja,nem olyen hiper-szuper mint a tobbi,ez teny.De nekem csak telefonalni es SMSt kuldeni kell.

Arra vajon jo? :))

2011. nov. 22. 19:29
 8/9 anonim ***** válasza:
persze , arra jó :D , de ha masszív telefont keresel akkor motorola defy + (okostelók között a legmasszívabb) , és tudásban sincs alul , meg persze olcsóbb is
2011. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jack Alvin ***** válasza:

Samsung nem ajánlott!

Apple, HTC, Lenovo, BlackBerry és a Sony megbízható telefonokat rak össze! :)

2015. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!