Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sensation vagy Samsung...

HTC Sensation vagy Samsung Galaxy S 2 választanátok ha egyiket miért ha másikat miért?

Figyelt kérdés

Hozzáértőbb válaszokat szeretnék kapni és egyáltalán nem baj ha terjedelmes, olyan 20e Ft difi van a kettő között tehát nemmindegy miért egyik vagy másik inkább



az iphone NEM érdekel



EZ NEM VITALAP, ne itt chateljetek


az értelmes válaszokat köszönöm


2011. nov. 23. 01:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sensation XE-t, egyrészt a Beats audio miatt, másrészt mert optimalizáltabb, mint a sima Sensation.
2011. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sensation. De próbáld ki mindkettőt, és meglátod, melyik szimpatikusabb. Nálam a Sensation nyert.
2011. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nálam is a Sensation s nyerő a kettő közül.
2011. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 bp1985 ***** válasza:
Sensation
2011. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A Sense nagyon jól van optimalizálva a HTC-nél. A Samsung Androidja elbújhat valahová mellette. Az anyaghasználat is prémium a HTC-nél, fém, fém és fém, nem ócska műanyag. Magáról a telefonról sugárzik a masszivitás és a minőség mint kívül, mint belül. Ezek az S2-ről nem mondhatók el. Nem rossz kütyü, okos, gyors, de a Sensation-höz nem ér fel.
2011. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egyértelműen SGS2!

szebb kijelző, Exynos processzor jobb a HTC-ben lévőtől, a grafikus gyorsítója is erősebb a htc-nél, és van benne USB OTG is!

2011. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
A HTC Nekem is jobban bejött, a Samsungok (akármi legye, TV, Monitor)képe kicsit pixele, és Nekem , mint 30 éve számítógép előtt ülő vak egérnek, majdnem olvashatatlan enyhe túlzással.
2011. nov. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Galaxy S2..

Erősebb a HTC-nél.

Amúgy meg lehet, hogy nem fogtatok még S2-t.. Mivel elég masszív ahhoz képest, hogy műanyag.. Ezek csak tévhitek, de próbáljátok ki.

Amúgy meg mind1, hogy milyen borítása van, mert nem a külsőre veszi az ember a telefont, hanem a tudása miatt. Bár, van aki a külsőt nézi, de az nem nagyon ért a telefonokhoz.

2011. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egymás után fogtam mindkettőt, addig tetszett az S2 a leírások alapján, azóta 50 ezerért se kéne.
2011. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát, és amúgy milyen okból? :D

Mert nekem tetszik, hiába műanyag, de legalább minőségi.

A fém meg nekem nem tetszik, bár, tudod ez az egész ember függő! :D

2011. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!