Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sensation vagy Samsung...

HTC Sensation vagy Samsung Galaxy S 2 választanátok ha egyiket miért ha másikat miért?

Figyelt kérdés

Hozzáértőbb válaszokat szeretnék kapni és egyáltalán nem baj ha terjedelmes, olyan 20e Ft difi van a kettő között tehát nemmindegy miért egyik vagy másik inkább



az iphone NEM érdekel



EZ NEM VITALAP, ne itt chateljetek


az értelmes válaszokat köszönöm


2011. nov. 23. 01:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egyrészt az anyaghasználat, bár alapvetően nem érdekel.

Másrészt a kijelzője, a homescreen szép, de amint nyitsz egy böngészőt, pocsolyaszínű lesz az egész. Egy fokkal jobb, mint a Galaxy S amoledje (az nekem szörnyű a pentile matrix miatt), de továbbra sem kéne. Plusz, 480×800 már nem elég felbontás egy ekkora kijelzőre (megszoktam a Blade pixelsűrűségét). Harmadrészt mostanában volt szerencsém Galaxy Minihez és hosszabb távon Ace-hez is, épp elég volt, hogy soha ne akarjak Samsungot. :)

2011. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A felbontást értem, bár nem kell 10-15cm-ről nézni a kijelzőt, s nem lesz pixeles. Ezt a pocsolyaszínűséget még nem tapasztaltam. Amúgy az S2 már nem Pentile-s. Hát, a Mini, s az Ace tényleg szörnyűre sikeredett. Ezért vannak olcsóbb/sokkal jobb telefonok.

A játékok miatt vettem meg, de idáig nem csalódtam benne. De amúgy én is útáltam a Samu-t, de valahogy megtetszett..

Igaz, olvastam több helyen is, hogy nem valami valósághű a kijelzője, mert túl színes, de engem nem zavar.

2011. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem pentile, ezért mondom, hogy egy fokkal jobb.

A pocsolyaszínűséget a prohardver fórumon is írta valaki, elvileg nagyobb fényerőn nem látszik, de a boltban max fényerőn volt a telefon. Lehet, hogy egyedi hiba.

A hardverét én is elismerem, meggyőzően vitte a beágyazott indavideót, nekem az a fő tesztem. :)

2011. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Nyúlós lónyál ***** válasza:

"Bár, van aki a külsőt nézi, de az nem nagyon ért a telefonokhoz."


Nem, nem elég a tudást nézni. Ha valami rettenetesen és ócskának néz ki, nem fogom megvenni, csak mert hardverileg komoly. Persze a külső ízlésfüggő, de a minőségérzet hiánya nagyon jelen van már ránézésre is. Továbbá nekem fontos a fém. Ha pedig már mindenképp műanyagnak kell lennie, lenne legalább normális, nem pedig olcsó 10Ft/kilós ujjlenyomatgyűjtő féle. Mert sajnos azon a készülékházon bizony minden meglátszik! Hiába jó hardverileg, külsőleg egy nulla. Persze ez az én véleményem. Csak azért, mert valakinek fontos a megjelenés és a minőség még nem jelenti, hogy nem ért a telefonokhoz. Ez bátor kijelentés volt...

2011. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem, nem bátor, mert nem átlagot mondtam, hanem azt, hogy "Bár, van aki" nah, itt az van most, hogy van aki.. ugyebár, ha értelmezed, akkor nem lesz gond, s nem kell kötözködni sem. Külsőleg nem 1 nulla, mivel kinézetre nem rossz.. De igazából az a gond, hogy itt vagy azon kiakadva, amit írtam, szóval, ezért sajnos félreértelmezted, még az is jó. Amúgy meg a telefon hátulját nem nézi senki, a hátlapján meg nem látszik. Az elején meg ne csodálkozz, mivel hozzányúlsz a kijelzőhöz, ha használod, szóval egyértelmű, hogy meglátszik. Nos.. hol is van a probléma? :/
2011. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Azért a külső sem mindig tükrözi a minőséget.

A Honor pl sokkal jobb és minőségibb telefon, mint a Blade, mégis ujjlenyomatgyűjtős, miközben a filléres Blade minden porcikájára jutott abból az igényes csúszásgátlós műanyagból, ami a Defy-n és a HTC-ken van. És nem is kopik, pedig már 1 éves és soha nem látott tokot.

2011. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

szépség sensation


tudás erő használhatóság : s2

2011. dec. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!