Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok telefont ajánlani?

Tudnátok telefont ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan telefont szeretnék venni, ami nem túlságosan drága, lehetőleg érintőképernyős, és jól lehet zenehallgatásra használni (úgy értem, legyen elegendő memóriája). Jó lenne, ha a saját fülhallgatója helyett sima jack dugós fülhallgatóval tudnám használni, de ez nem fő kritérium. :)

Elnézést, ha bután fogalmaztam meg, de bevallom, nem értek a telefonokhoz. :) Előzőleg egy Sasmung S5230-am volt, de sajnos elvesztettem. Néhányan azt tanácsolták, hogy ne megint ilyet vegyek, mert ennél van jobb is hasonló áron.

Előre is köszönöm a segítséget! :)


2011. nov. 23. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Vodafone 858 Smart

Ha másik szolgáltatónál is van hasonló készülék (még árban is). Amúgy meg, nem hiába olcsóak ezek a készülékek.

2011. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!