Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért istenititek motorola...

Miért istenititek motorola defy-t?

Figyelt kérdés
Sokan kérdezgetik itt h 50-60 körül milyen telefont ajánlanátok..Mindenki egyből hasra csap és motorola defy..800mhz-es processzora istenem..Akkor már ott a samsung galaxy s,annak 1gigás..54ért meglehet kapni t-mobilnál..Fényévekkel jobb.
2011. nov. 25. 22:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

"100% h kijön rá ice cream sandwich"


Hivatalosan biztos nem, esetleg custom rom-ként...


"amúgy később is eladhatod telót,csak lesz 1 hüségnyilatkozatod,mármint telefont tovább adhatod"


Most azért vegyek egy telót, hogy elmondhassam, hogy van egy galaxy s-em utána meg vegyek egy újat?

Akkor már olyat veszek 2 év hűséggel ami legalább a lejártáig kitart vagy legalábbis támogatott...


2 év hűséggel én előbb vennék egy xperia arc s-t még ha 30k-val többe kerül (85 491Ft) vagy egy htc desire s-t (80 991Ft)...

2011. nov. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

És persze részletfizetéssel...


Arc S pl. 26 955Ft kezdővel kapható, 12 hó X 4878 Ft törlesztéssel kamatmentesen, de ha már samsung egy s2-t is meggondolnák, de az s-t ma már semmiképp...

2011. nov. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Utolsó,leírnád hol?Mert biz én nem találtam..

.

stillwater válasza:


Na azért azt ne mond már, hogy sz@r az iphone meg az ios.

Nem csak a játékok futnak rajta az összes telefonnál jobban, hanem minden amit csinálsz rajta az nagyon gyors és én már csak azt nem értem h. az androidra ha olyan jó akk. arra miért nem optimalizálják a játékokat.


Amúgy meg az iphone 4-nek 1MHz-es a processzora.


Ha iphone4nek 1mhz-es procija van,akkor a legelső nokia is erősebb nála xd

2011. nov. 26. 02:33
 14/27 anonim ***** válasza:

"Utolsó,leírnád hol?Mert biz én nem találtam.."


Nem nekem szólt, de szerintem ugyanott ahol te találtad a galaxy s-t... A t-mobile webshop oldalán...


[link]

2011. nov. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Na ez az.


Valaki azonnal elájul attól, hogy galaxy s, meg hű, meg há, de azt elfelejti, hogy az már kifutó tipus és ezért leárazta a t. de szvsz így is elég drága.


2 év hűséggel én se választanék egy már kifutó modell-t...

Jó az azoknak akik nem járnak utána... Hadd szívjanak vele majd 1 év után...

2011. nov. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"Valaki azonnal elájul attól, hogy galaxy s"


Asszem pont erről van szó...

2011. nov. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"800mhz-es processzora istenem"

Beérik az agymosók vetése :)

2011. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet a kamerát nézve, nincs vaku.


A Defyben sincs vaku. Csak LED-es segédfény. Az meg legtöbb telefonnál nem ér valami sokat sötétben.


Ott a kijelző, ami nem kicsit gyengébb a DEFY kijelzőjétől


Láttál te már Galaxy S-t élőben? Mert akkor nem mondanál ilyet. Sokkal szebb színe van, jobb képet is ad és a méretéhez képesti felbontással sincs gond. Van egy XT720-as Motorolám full ugyanaz a kijelzője mint a Defy-nek. Méret, felbontás stimmel. Ezt hasonlítottam össze a Galaxy S kijelzőjével. És hiába nagyobb a Motorola felbontása ami tényleg jobb papíron, de a valóságban mégis a Galaxy S super amoled kijelzője a szebb.


már a samsung nem fog támogatni, pl. nem lesz rá újabb android.

A Motorola se épp a terméktámogatottságáról híres.



Ebben a kategóriában már inkább a Sony Ericsson ami jobb választás ennél a kettőnél.

2011. nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
köszi.xperia neo-n elgondolkozok de csak a támogatottsága miatt.
2011. nov. 26. 13:28
 20/27 Nyúlós lónyál ***** válasza:

tegnap 23:20


Ha ennyire elvakult Samsungos vagy, minek teszel fel ilyen kérdést? Ez nem vitafórum.


A DEFY is Gorilla Glass-t kapott. A képe sokkal élesebb. A Galaxy kamerája sötétben mehet a sunyiba. Tudod használni zseblámpának? Vízálló? Én is kérdezhetném: miért Isteníted ennyire a Galaxy S-t? Ma már nem sokat ér...

Kinézet az szubjektív. SZVSZ a Galaxy S is egy Apple utánzat, ahogyan az Ace, az S2 vagy bármelyik újabb Samsung modell...

2011. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!