Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont kérjek?

Milyen telefont kérjek?

Figyelt kérdés

Karácsonyra nagy valószínűséggel telefont kérek. Fontos tudni rólam, hogy hosszú távra tervezek, tehát valami ,,tartós" mobilt szeretnék (lehetőleg érintőképernyőset). Nincs ,,keretem", de kb 150ezer a max. Tehát, a kér(d)ésem az lenne, hogy írjatok ide felsőkategóriás mobilokat, lehetőleg tapasztalatokkal ( de az se baj, ha nincs tapasztalat).


Köszönöm a válaszokat.


2011. nov. 26. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
150-ért SGS2! Egyértelmű!
2011. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Galaxy S2 lenne a tippem, semmi gond vele. Megvettem már kb 2-3 hete, s nem okozott csalódást.
2011. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
ha akarsz egy szar telefont ami állandóan lefagy meg fos akkor egyértelműen samsung. ha minőségit akkor apple.
2011. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Hmm..

Te sem vagy tisztában a telefonok tudásával.

Hol fagy le? :D

Nagyon minőségi az, hogy leejted, s cserélhetsz hátlapot 10k-ért kb. Vagy kijelzőt..

Attól, hogy fanboy vagy, azért nem kell lenézni más gyártókat, mivel tudnak jobbat is csinálni, csak ha 1 30k-s telefonban van tapasztalatod, ami androidos, akkor persze, hogy fagy párszor.

2011. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nos, mint apple user tanúsíthatom, régen az apple még a minőséggel volt egyenlő, most a kidobott pénzzel.

Semmivel sem jobbak mint más gyártó, kivéve az árcédulát.

Mobilból jelenleg talán én is a galaxy 2-őt javasolnám.

Sajnos én motorola defy-t, a párom sony e. xperia mini pro-t választott, egyik se váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

2011. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

150.000-et költeni telóra ritka nagy baromság,főleg,hogy ez manapság úgy van,mint a számítógép,tehát minden évben van új,és hamar avul a cucc.

Nem tudjuk rólad,hány éves vagy,lehet,hogy egy menő cég ügyvezető igazgatója vagy,nettó 300.000 Ft-os fizetéssel,Audi A6-os cégautóval,aki tárgyalásokra,értekezletekre jár,titkárnője van,és esetleg költségtakarékosság jegyében a hosszútávra akar modern,mindenttudó okosmobilt venni,olyant ami esetleg megspórolja a titkárnő költségét is,én mégis úgy veszem ki az írásodból,hogy -meg ne sértődj,nem sértésnek szánom- egy egyszerü 15-16 éves gyerek lehetsz.Namármost,az érintőképernyős telók mind ratyik,hamar elromlik bennük a tapipad,a tapis képernyő,és csak a baj van velük.


Mindemellett,ha nem aknázod ki maradéktalanul az összes funkcióját,akkor totál felesleges 150.000 forintot kiadni pár olyan funkcióért,amit egy drágább nem okostelefon is tud,cirka 40.000-ért.(bluetooth,infra,mms,kamera,GPRS,meg hasonló,ma már alapnak számító "extrák").

2011. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 bp1985 ***** válasza:
Mire kell a telefon? Mert valóban ha sms-re, meg netre használod, felesleges 150-ért telefon. Én meg úgy vagyok vele, hogy 150-ért akkor legyen telefonod, ha megveszed magadnak.
2011. nov. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
de ott a nagy kijelző meg a gyors hardver a netre ez is számít !
2011. nov. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

"ha akarsz egy szar telefont ami állandóan lefagy meg fos akkor egyértelműen samsung"


Hiába pontoztátok le ezt az embert, attól még igazat ír. Sajnos én magam is szívtam Androidos Samsunggal. Tehát ilyet NE kérj! Inkább Nokia N9!

2011. nov. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%

"Hiába pontoztátok le ezt az embert, attól még igazat ír. Sajnos én magam is szívtam Androidos Samsunggal. Tehát ilyet NE kérj! Inkább Nokia N9!"


Hiába pártolod a Nokiát. A Samsungokat meg hiába szidod, de, ha 1 Galaxy Mini-t használsz, akkor jó, hogy lefagyogat. Ez nem a gyártó hibája. Amúgy meg az a néhai fagyás nem gond. Meg a hasonló mobilok olyan tudással lehet, hogy nem a legjobbak, ezért bármelyik gyártót anyázhatod, ha megegyezik a Mini tudásával, mert FAGY..

2011. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!