Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-ról vélemény?

Iphone-ról vélemény?

Figyelt kérdés
meg még az érdekelne ,hogyha veszek egy iphone-t aminek karcos a hátlapja,de viszont veszek rá egy új hátlapot akk ki lehet cserélni ,nem ?:D meg hogy az iphone 3GS mennyire jó ,meg az iphone 4..
2011. nov. 27. 21:07
1 2
 1/15 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ki lehet. A 4-nél speciális csavarhúzóval. Ha alulról megnézed, pici csavarok fogják a hátlapot. A 3GS nagyon gyenge készülék, a 4 az viszont jó!
2011. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

egy galaxy s2 jobb!

nem törik olyan könnyen jobb kezelhetőség jobb kamera gyorsabb stb!

2011. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

iPhone 4 nagyon jó készülék, nekem 3GS-nek zavar az alacsony felbontású kijelzője és gyenge kamerája, egyébként jó cucc az is. De szerintem belerakod valami tokba, akkor kevésbé sérül, meg nem zavaró a karcolás ;) Hátlap-leszerelést nem tudom, lehet-e, hiszen az akksit sem lehet cserélni, de nekem még nem volt iPhone-om, szervízben biztos megcsinálák.


Igaz, hogy vannak jó, sőt hardveresen jobb androidos készülékek ezen az áron, de jó döntés a 3GS is, főleg játékra, zenehallgatásra.

2011. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
játékra nincs jobb az iphone - ok nál(mobil téren) ,a hátlapot kilehet cserélni , énis azt mondom , hogy iphone 4 , nekem is ez van és nagyon jó döntés volt , hogy ezt vettem , és nem egy androidos telefont , én csak ajánlani tudom
2011. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Talán kipróbáltad az összeset, hogy azt mondod ez a legjobb? És ha én azt mondom, hogy nem az? Mert valljuk be vannak gyengeségei, többek között, a platform kötöttségei. Nincs rá semmilyen emulálási lehetőség. Megmondják, mivel játszhatsz.

Nem akarom a kérdezőt lebeszélni az iphonról, sem rábeszélni más gyártó készülékeire, de NE tegyünk már ilyen egyértelműen nem helytálló kijelentéseket, hogy az ájfón a legjobb játékra!

2011. nov. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Itt lesz ám vita! IOS vs. Android, Apple vs Samsung.
2011. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz itt vita, csak az ilyen "az én apukám a legerősebb a világon" típusú kijelentéseket nem lehet komolyan venni. Egyébként direkt nem említettem egyik konkurens oprendszert és gyártót sem, hogy az esetleges vitákat elkerüljem.
2011. nov. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

iphone a legjobb játékra, ez tény. hogy miért? legtöbb játék, legjobb minőségben, legjobb grafikával, és ide jön ki elsőnek, jailbreak-kel pedig bármit ráraksz. mi az, hogy megmondják, mivel játszol? mivel játszanál androidon, amin ios-en nem? beszéltek hülyeségeket (nem, nem volt iphone-om, és nem is vagyok fan. volt androidos telefonom, és objektív tényeket mondtam, cáfoljatok, ha tudtok.)


most hd7-em van, az is feltörve.

2011. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mivel játszanék androidon, ami iOS-en nem megy? Mondjuk kedvenc gameboy, nintendo, PS1 (és néhány PSP) játékaimmal. Ráadásul androidra kb minden játékot kiadtak, amit iOS-re is. Plusz ezekhez teljesen ingyen hozzájutok bármikor. Igazából az emulátoros lehetőség nem mai találmány, már sok éve működött symbian alatt is.

Az alatt, hogy megmondják mivel játszhatsz, azt értem, hogy mivel iOS-re csak az apple szerződéses engedélyével lehet fejleszteni progikat, így gyakorlatilag az apple szabja meg, mi létezhet a rendszerükre és mi nem. A grafikát illetően meg nem lennék úgy elszállva, mivel a játékok amik kijöttek mindkét platformra (kb az összes érdemes játék kijött több platformra is) nagyjából ugyanazt a grafikát nyújtják.


Összegezve, amivel androidon játszhatok:


Az iOS-re kijött jobb játékok,

Android játékok,

PS1 játékok,

Nintendo játékok,

Gameboy játékok.


Ennél többet aligha nyújt az iOS.


Ha észérvekkel meg tudsz győzni ennek ellentétéről és nem csak papagáj módjára ismételgeted, hogy "az iphone a legjobb", akkor esetleg relevánsnak tekintem az álláspontodat.

2011. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezek az emulátorok elérhetők iPhone-ra jailbreak után, de egyébként szerintem senkinek nem hiányzanak ezek a béna grafikájú szaggatós cuccok.
2011. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!