Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-ról vélemény?

Iphone-ról vélemény?

Figyelt kérdés
meg még az érdekelne ,hogyha veszek egy iphone-t aminek karcos a hátlapja,de viszont veszek rá egy új hátlapot akk ki lehet cserélni ,nem ?:D meg hogy az iphone 3GS mennyire jó ,meg az iphone 4..
2011. nov. 27. 21:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
'hiányoznak
2011. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Összegezve, amivel androidon játszhatok:


Az iOS-re kijött jobb játékok- Kivéve, ha nem jöttek ki Androidra

Android játékok- Ha nem jönnek ki Androidra, lemásolják. Más Android játékot nem nagyon ismerek.

PS1 játékok, http://www.youtube.com/watch?v=z9CVE0LlVP0

Nintendo játékok, http://www.youtube.com/watch?v=LVh429Dp7r0

Gameboy játékok. http://www.youtube.com/watch?v=sZF7FjfcRXI


Ennél többet aligha nyújt az iOS.


Ha észérvekkel meg tudsz győzni ennek ellentétéről és nem csak papagáj módjára ismételgeted, hogy "az iphone a legjobb", akkor esetleg relevánsnak tekintem az álláspontodat.- Játékra pedig az iPhone a legjobb. Jailbreak után sokkal egyszerűbb játékokat beszerezni, jó minőségű játékok, multik, és egy 3GS is elég rá, mert elég 2-3 hw-re optimalizálni.

Ha azt mondta volna, hogy pl. sorozatfüggő és audiofil, akkor ajánlok neki egy SGS-t vagy SGS2-t, amin alapból van flash, király SAMOLED, SAMOLED+ képernyőn filmet nézni, és voodoo controllal a legdurvább mai telefon zenében. Játékra viszont egy 3GS is jobb, mint egy SGS. A játékfüggőknek az iPhone a jó választás.

2011. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Miben egyszerűbb egy jailbreakelt iOS-re játékot szerezni?

Nekem elég csak beírni a gugliba a kívánt játék nevét, aztán csak válogatnom kell az első 10000 találat közül honnan szeretném letölteni. Hogy lehet ennél egyszerűbben beszerezni egy játékot? A jó minőségű játékok pedig nem csak iOS-re jönnek ki, hanem rend szerint androidra is (a gameloft tipikusan szinte minden platformra elérhetővé teszi a játékait, ahogy a többi neves gyártó is). Az izmosabb grafikájú játék futtatásához komoly GPU szükséges (ez így van amióta világ a világ), márpedig abban is erősek a droidos gépek. Kedves 10# válaszoló, lehet neked szaggatnak az emulátorok, de nekem valamiért szépen fut. Mindig is jól futottak. Pedig egy közepesen erős mobilom van. Feleslegesnek max az nevezi, akinek nem megy, vagy még nem próbálta ki soha. Nekem még symbianon is emulátorral futottak a kedvenc játékaim. Amég nem adják ki a régi nagy kedvenceimet mobil változatban, addig semmiképpen sem nevezném feleslegesnek. És a PS1-es játékokat a mostani mobil játékokhoz képest azért nem nevezném gagyinak sem.

Szóval még mindig várom azokat a megdönthetetlen érveket, amiért jobb lenne egy iphone játszani...

2011. dec. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Meg kéne határozni egyébként, hogy melyik (ár)kategóriáról beszélünk.

Emulátorokat láttad, linkeltem, ugyanúgy van iPhone-ra is, mint droidra.

GPU pedig 3Gs-ben is jó, 4-ben asszem maradt ugyanaz, csak proci, RAM változott, iPhone 4s meg lenyom izomban minden mai cuccot.

Ha valaki hardcore-gamer, akkor Infinity Blade meg ilyenek, játékok iOS-elsőbbsége miatt elgondolkozhat iPhone-on. A kérdésből kitűnik, hogy a kérdező nem hacker, max egy SGS-t tudnék neki 3GS mellett ajánlani (mindkettő 60k használtan, és úgy látom ő úgy nézi), hogy ne kelljen bajlódnia a multitouch-csal pl. (lsd Desire, x10, Defy).

Szerintem leírtam az érveket, én azt mondom ez így van, te azt mondod nem, úgysem egyezünk ki. Gameloft 1 dolog, más is csinál játékokat.

2011. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amúgy emulátorral az életben nem játszottam, csak Blade-em, Defy-om, Omnia 7-em és HD 7-em volt. Videó alapján nekem nem tetszett, biztos bejön valakinek ez a retró-grafika, nekem semmit nem jelent, első gépem PS2 volt.
2011. dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!