Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A SonyEricsson Xperia PLAY jó...

A SonyEricsson Xperia PLAY jó telefon? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
Abba valószínűleg nem halok bele, hogy nem tud HD minőségű videót rögzíteni, úgyhogy ez nem most nem érdekes. Milyen telefon? Megéri az árát? Elég sokba kerül.
2011. dec. 9. 22:15
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
"Kockás" válaszoló: igen, ebből a szempontból szinte nekem gyártották! xD De az árát nem nekem faragták.
2011. dec. 9. 22:40
 12/30 anonim ***** válasza:
Tud hd-t a 2.3.4-es androiddal.
2011. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Tényleg? :D Na akkor még egy jó pont. De 2.3.4 asszem még nincs rá hivatalosan. Nem hivatosat pedig inkább nem raknék rá.
2011. dec. 9. 22:51
 14/30 anonim ***** válasza:

Az összes 2011-es modellre van 2.3.4.


Hamarosan a 4.0 is jön mindegyikre...

2011. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, köszönöm! :D
2011. dec. 10. 10:36
 16/30 anonim ***** válasza:

A gond ezzel, hogy nem igazán PSP, mert kb 0 PSP játék megy rajta.

Ha valami igazi Sony cím is lenne rá, God of War, Uncharted, Metal Gear Solid, azt mondom megérné, de ez kb egy sima androidos teló, PS gombokkal.

És ha jól tudom kb 75k-ba kerül, ennyiből vehetsz majd egy wifi-s PS Vita-t, amibe érintőképernyő megvan, PS gombok megvannak, és ezen kívül még ezer más extra, ezerszer erősebb hardver, és igazi Sony játékok.

Ha szar az euró akkor talán 80k körül lesz kapható, alig drágább, mint a telefon, csak épp ezerszer jobb.

Bár ehhez még kell majd egy memóriakártya, ami nem lesz olcsó, de februárig van idő gyűjtögetni.

2011. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Nem akarok PSP -t, az egy sima kis játékra való mütyüketyere. Telefonálni nem is lehet rajta. És az nekem nem baj, hogy PSP játékok nem futnak a PLAY -en, mert én a jó ANDROIDOS játékokat szeretnék játszani. Sajnos a jó játékok a mostani ZTE Blade -en nem futnak. :(
2011. dec. 10. 13:47
 18/30 anonim ***** válasza:

Ki beszél itt PSP-ről?

PS Vita.

Kb ugyanaz, mint egy érintős telefon, csak telefonálni nem lehet benne.

Cserébe a legerősebb hordozható kis valami, OLED kijelző, masszírpad, és még sorolhatnám.

2011. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Ez a PS Vita tényleg jónak tűnik. :D De na... szóval nekem olyan kell, amivel lehet telefonálni.
2011. dec. 10. 15:35
 20/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ha telefonálni akarsz vegyél egy alcatel 506-ot (asszem 3000ft). Azon lehet telefonálni. És mellé egy PS VITA !!! Megéri :)
2011. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!