Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a ZTE Skate...

Mi a véleményetek a ZTE Skate nevű telefonról? Nem túl nagy a 125.9 x 10.4mm?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogdostam olyan telefont, nekem nagyon tetszett hogy olyan jó nagy, bár én nő vagyok:D Mindenesetre jobb a nagy kijelző mint a kicsi.
2011. dec. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem éri meg mivel ugyanannyiért van xperia mini ami elmondom miért jobb

kamera fény évekkel jobb van 720p videorögzítés is

hardver is sokkalta erősebb ezáltal mindenféle 3d játék és program elfut rajta szaggatás nélkül nemúgy a skate-n

maga a telefon is sokkal gyorsabb ez is a hardverből kifolyólag és mert a sony nak egyszer kellett csak igazán optimalizálni mert most mind1 ik készülékükben ez a hardver van nagyjából.

Egy dolog van amiben azthihetnéd h. a skate jobb ez a 4,3 colos kijelző mert a miniben csak 3 colos van DE! a miniben mobile bravia engine van ezáltal sokkal szebb a képe mint a skate nek és napfényben is olvashatóbb betekintési szög is nagyobb....a többi már említésre sem méltó mkert fent nagyjából felsoroltam miért jobb és több dolog nincs amiben ne verné szarrá a skate-t ja van még egy az ára ugyanannyi mint a skate legalábbis tmobilba dominósan innentől kezdve döntsd el te...ha lett volna mikor én vettem 40 ért akkor biztos nem 60 ér veszek defyt...

2011. dec. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm mind2-töknek.:)
2011. dec. 14. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!