Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom, hogy kínai?

Honnan tudom, hogy kínai?

Figyelt kérdés
Állítólag vannak olyan telefonok, melyek gyengébb, kínai piacra szánt darabok. A webshopok ajánlatai között nagy árkülönbség van. Ezért?
2011. dec. 15. 19:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Konkrétan a SonyEricsson-ról hallottam, hogy van kínai piacra szánt gyengébb is gyártva, de külsőre nincs különbség.
2011. dec. 15. 19:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát egyszer vettem Én is egy ilyen telót az a vodafon 845,tökéletesen megvoltam vele elégedve csak sajna elopták tőlem(a kínai piacon egy húzottszemű zsebes)

Pl az Én telefonom az kimondottan teszt telefonnak készült és teljesen más néven forgalmazták kínában.

Az árkülönbség inkább az előállítás miatt és az alkatrészek silányabb mínősége miatt van.gyengébb proci,a műanyag ház,stb.

De nézz körbe a telefonguru.hu oldalon elég részletes teszteket írnak a telókról.

üdv!

2011. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

hogyha kilehet próbálni akkor próbáld ki, és ami kínai mobiloknál szembetűnik az az hogy:

-Lassú

-Az érintőképernyője nem érzékeny, a feloldása(hogyha elhúzós) akkor nagyon tarabos.

-És hogyha megnyomod a fő gombot akkot egy kcisit több idő amíg benyön a képernyő, mint az eredeti márkás telefonoknál.

2011. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!