Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vennétek?

Milyen telefont vennétek?

Figyelt kérdés
Most egy Nokia C5-03as telefonom van. Nagyon szeretem, de kezdem megelégelni, hogy iszonyat lassú. Minimum ilyen tudással ami ennek a telefonnak van, milyen telefont ajánlanátok? Gyors legyen, ne gondolkodjon egy-egy kép betöltésén, "szép" képeket csináljon, egyszerűen lehessen kezelni, érintőképernyős legyen.
2011. dec. 17. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Összeg?
2011. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Előfizetéssel venném, max kérem részletre, úgyhogy lényegében mindegy.
2011. dec. 17. 20:54
 3/13 anonim ***** válasza:
HTC Sensation.
2011. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
miért ez? mi az ami miatt te ezt választanád?
2011. dec. 17. 20:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Ár-érték arány. A felsőkategóriás telefonok közül ez éri meg. A Galaxy S2 erősebb hardveresen, de gyengébb a kamerája, akkora mérethez már kevés a felbontása, plusz én nem szeretem az amoledet. Nem ér annyival többet, amennyivel többe kerül.
2011. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Motorola Defy-ről mi a véleményed?
2011. dec. 17. 21:14
 7/13 anonim ***** válasza:
45-50 ezret megér. Jó telefon volt a maga idejében, de a jelenlegi felhozatal mellett már kicsit gyenge. Ha amellett döntesz, nem hátrány, ha értesz hozzá, mert egy jó főzött rommal ki lehet hozni belőle az állatot. Gyári állapotában is állat, de az az állat a csiga. A Cyanogenes Bladem gyorsabb nála.
2011. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy amúgy nekem a Galaxy S Plus és a HTC Desire S jobban tetszik. Kicsit nőiesebbek... :) Na és kicsit olcsóbbak is. De a Sensation többet tud. A Defy-t meg úgy javasolták, azt nem igazán ismerem.
2011. dec. 17. 21:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Az S Plus-t én mellőzném, a Desire S viszont jó választás.
2011. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :) Még átgondolom melyik legyen, de húzok a HTC felé...
2011. dec. 17. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!