Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ment le a telefonomról...

Miért ment le a telefonomról (már nem először) kb.1000Ft, ha nem hívtam senkit, nem írtam senkinek, nem neteztem és más se használta?

Figyelt kérdés
köszi
2009. máj. 19. 11:01
 1/9 anonim válasza:
100%
Bizonyos szolgáltatás megrendelése után az sms fogadásakor is fizetsz. Horoszkóp, csengőhang stb?
2009. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer jól megjártam. Egy csengőhangot akartam rendelni, de nem sikerült letölteni és nem is foglalkoztam vele tovább. Aztán naponta jött három sms, hogy töltsek le ezt meg azt. A végén meg kijött egy csillagászati összegű számla, amitől a szívroham kerülgetett.

Valószínű, hogy te is csináltál valami hasonlót, amiért folyamatosan vonják a pénzedet.

2009. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rajta átirányítás? Az is egy lehetőség.
2009. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


Én is így jártam,mint te. Bár én tényleg nem rendeltem semmit se és átirányítás se volt.Valószínű valaki(tesó,unokahúg vagy vki a családból) szórakozott a telómmal és a netre keveredett,aztán ebből adódóan történhetett.Azóta,ha feltöltöm a telóm 1hét múlva jön 2 sms a 1782-től,hogy új kreditjeid készen állnak meg ilyenek....Voltam bent a tmobilnál,hogy letiltassam a számot,de le se szartak!!!

2009. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én anyit szeretnék hozzá füzni hogy én is jártam igy feltöltö kártyás telomal!feltölttötem 5000 ft al azt hip hop eltünt rola az egyenleg és alig dumáltam valamit! 35 ft os percdijal össz vi: 142 percet lehet telefonálni de jo ha ennek a negyedét használtam!felhivtam az ügyfélszolgálatot és azt monták ebbe nem tudnak segiteni meg ilyen nem létezhet mert biztos letelefonáltam!
2009. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
75%
Igazából a fent elsoroltak egyike lehet az ok,én is csak annyit tennék hozzá h 1 hete kaptam 1 nokia n95 8Gb-ot ugye van rajta wlan meg a-gps hát ki is próbáltamm amikor elindítom a gps-t akkor nem kér semmilyen csatlakozást és a garmin online-ra való fellépése is le van tiltva.Erre naivan gps-el mentem Miskolcra és Vasváriba amikor 1 benzinkúton megálltam h feltöltsem a kártyámat 1ezressel mert volt rajta még egy kis pénz, na nem ez a lényeg feltöltöttem és az sms-ben az állt egyenlege -4234 ft!! @: szóval erről ennyit ráadásul smst se küldtek a pannontól és minuszba vittek! Arról nem beszélve h mindenki azzal volt h ingyenes.
2009. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
attól függ milyen telód van. ha symbiános akkor az úgynevezett karibi vírus szokott pénzt leszedni a telóról, úgy hogy a címlistáról küldi az smseket, addig míg van pénz a kártyán. tehát először egy új szoftver nem ártana szerencsétlen telónak, aztán ha tovább csinálja feltétlenül reklamálni kell a szolgáltatónak, mert akkor a sim kártyával van a gond.
2009. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Valamelyik oldalra regisztráltam és onnan jöttek az smsek,de lemondattam:)
2009. máj. 21. 10:22
 9/9 anonim ***** válasza:
A telefonos ügyfélszolgálat letiltotta nekem a véletlenül megrendelt vmit.Tehát segítenek!Ez a T-Mobil volt.
2009. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!