Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 ára mikor fog csökkenni?

Iphone 4 ára mikor fog csökkenni?

Figyelt kérdés

Most hogy már nagyon benn van a piacon az iphone 4 meg a 4s, megnéztem újra a korábbi iphone árát. Hát a felére csökkent (gsm online). De rájöttem, hogy inkább iphone 4-et vagy 4s-t szeretnék, mert ennek jobban tetszik a formája. (nálam fontos, hogy tetsszen a külseje a telefonnak). Meg úgy gondolom, hogy talán kényelmesebb is lenne számomra ilyen szögletesebb telefont tartani a kezemben. Nem félnék állandóan hogy kicsúszik a kezemből.


Viszont nekem sok a 100 ezer forint.


Szerintetek csak akkor fog csökkenni az ára, ha jön egy újabb iphone verzió, vagy esetleg korábbra is várható, mondjuk egy év múlva?


Az ilyen megjegyzéseket, hogy biztos csak felvágni akarok az iphone-nal meg hogy jobb a samsung galaxy s2, hanyagoljátok, kérlek. Nem vagánykodni akarok és el tudom dönteni hogy melyik telefont szeretném megvenni.


2011. dec. 21. 22:02
1 2
 11/11 Macs1209 ***** válasza:

@8: Úgy értem, annak, aki nem divatból iphoneozik.


Évek óta telókra fejlesztek, hw + sw tapasztalat megvan, szépen összefoglaltad, csak talán azt felejtetted ki, hogy Apple csak egy sdk-t adott (xcode és társai), és semmi egyéb, kötött és stabil a programozási területe. Droidra meg az kókányol programot, aki akar.


Aki csak facebookozásra akarja használni, meg hű de divatos, annak bőven elég egy olcsó érintős teló.

2011. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!