Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3G s hogy tudom meg...

Iphone 3G s hogy tudom meg állapitani h tényleg az e? negéri venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni de annyira nem értek hozzá kérlek segítsetek...
2011. dec. 22. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a programok között van (és működik is) az iránytű akkor az 3gs.
2011. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Macs1209 ***** válasza:
fogsz 1 laptopot, rádugod a telefont, ha itunes rábólint, akkor nyertél. Szép széles csatlakozója van a telónak, nem hagyományos usb. nem jár le a "hátlapja". ezek a főbb ismertetőjegyek.
2011. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
abban külömbözik a 3G és a 3GS hogy a 3G-vel nem tudsz videót készíteni és a hátterett nem tudod átállítani csak a zárolt képernyőét..a 3GS-el ezeket meg mind lehet.
2011. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vagyis hogy ha tudsz videózni vele akkor az biztos 3GS

de újat most már szerintem nemérdemes venni csak használtat h megszokd h milyen nekem nehéz volt android után és ha lesz pénzed (lehet hogy van.én nem tudom.bocsi) akkor majd vegyél iPhone 4-et..az a legjobb.de majd ha jön az 5 az mégjobb leszn

2011. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!