Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg Optimus 2xen nincs olyan...

Lg Optimus 2xen nincs olyan lehetőség hogy lássam azt hogy valaki megkapta az smst vagy sem?

Figyelt kérdés
mint a régebbi telefonoknál pl ameddig az illető ki volt kapcsolva addig nem kaptam jelentést hogy sms elküldve...
2011. dec. 23. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2011. dec. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dehogynincs.

Eddig az összes gyári sms app tudta, amit próbáltam (kb 10), de ha az LG valami fost pakolt volna bele, tegyél fel Handcentet.

2011. dec. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja Handcentel persze, hogy működik. Én a gyárira mondtam, hogy nincs, mert szinte minden probléma orvosolható egy app al.
2011. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, már csak annyit szeretnék kérdezni ha ezt amit mondtatok a gépre letöltöm és onnan ráteszem belső sd-re akkor működik,vagy hogy kell?
2011. dec. 23. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Simán feltelepíted az apk-t valami fájlkezelővel.

De mondom, a Blademen már a 2.1-es gyári is tudta, és azóta is mind.

2011. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, megoldottam :)

szeretnék még kérdezni valamit...ha van wifi kapcsolat akkor arra csatlakozik, nem pedig mobilnetre, ugye? és ha így van akkor így díjmentesen használhatom a market-et is igaz ? csak azért kérdezem, mert ma felhívtam a telenort hogy tiltsák le a mobilnetet,hogy csak a wifit tudjam használni, ezek után itthon kikapcsoltam a netet és mégis csatlakozott...úgyhogy nem értem most mi van...

2011. dec. 23. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez telenor, tiltsd le te magad a telefonon az adatkapcsolatot.
2011. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!