Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy; Defy Plus vagy...

Motorola Defy; Defy Plus vagy Samsung Galaxy Ace?

Figyelt kérdés
Gondolkodom a közeljövőben telefon vásárláson, segítsetek légyszives melyiket vegyem szerintetek a 3 közül, és miért? vagy esetleg ebben az árkategóriában hasonló tipp. (sonykat nem szeretem)
2011. dec. 27. 15:34
1 2
 11/14 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Az Ace kijelzője vicc. 320x480 pixel 3.5 hüvelyken? Nemár. Videofelvétel QVGA, vicc! Processzor ARMv6-os utasításkészlettel, vicc! Flash kilővel és 50 ezret ezért? Jó nagy vicc!!!


A DEFY 60 ezer. 60 ezerért nincs nála jobb.

A DEFY+ 70 ezer. 70 ezerért kapásból 2-3 telefon van, ami jobb. Így érthetőbb, mire akartam kilyukadni? Tehát ha 70-et költ, ne DEFY+t vegyen. Ha a 70 sok, mindenképp a sima DEFY-t!!!

2011. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Rosszul írtam!


Tehát ha 70-et költ, ne DEFY+t NE vegyen. Ha a 70 sok, mindenképp a sima DEFY-t!!!

2011. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
értem mit mondasz, és az xperia rayen kívül mi az a 2-3 telo (lehetőleg se-on kívül)
2011. dec. 28. 12:18
 14/14 anonim ***** válasza:
defy helyett samsung galaxy s, az is abba az árkategóriába van,procija akár 1,6ghz-re is felhúzható (defy fanok ..hehe) samsung meg gondolkozik h megadja e neki ics-t..hardvere röhögve elvinné
2011. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!