Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az ÚJ Alcatel...

Mit gondoltok az ÚJ Alcatel OT-995 -ről?

Figyelt kérdés

Azt beszélik 50-60E.-ért lesz elérhető kis hazánkban kártyafüggetlenül.

Ilyen árral várható egy újabb "néptelefon vírus láz", ha köreinkbe fogadjuk a francia gyártót pazar árú termékét.


2012. jan. 12. 20:06
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Bővebb információ a fent említett mobilról:

[link]

[link]

[link]


Video:

http://www.youtube.com/watch?v=MjCxTkvH_ns

2012. jan. 12. 20:08
 2/30 anonim ***** válasza:
Nagyon ködös a specifikáció, 50 ezerért ilyen tudás azért gyanús, vagy az ár módosul felfelé vagy a tudás lefelé. Akármilyen olcsó is lesz, kamerából kijelzőből úgyis a leggagyibbat teszik bele, nem beszélve az optimalizálásról amiben az Alcatel nem nagyon remekel. A kétmagosok elterjedésével a snapdragon egyébként is lecsúszik az alsó és középkategóriába, így nézve már nem is akkora szenzáció. Ja és az Alcatel nem francia hanem kínai. És a kínaiak között a Huawei, a Meizu és a ZTE a legjobb, az Alcatel még hozzájuk mérve is gagyi.
2012. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Annyit még megírok, hogy vérbeli Francia a gyártó, csak Kínában van az egyik összeszerelő műhelye, ebből lehet a félreértés.

Pl.: Mint itthon van az egyik Suzuki összeszerelő műhely (asszem Sopronban). A Suzuki ugye bár kínai, de ha itthon szerelik össze, akkor ennyi erővel Magyar is lehetne, ugye hogy nevetséges :)

2012. jan. 12. 20:53
 4/30 anonim ***** válasza:
A suzuki japán és magyarországon, esztergomban gyártják.
2012. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Vérbeli francia volt 10 éve, amikor csődközeli helyzetbe kerültek, és a kínaiak felvásároltak az egészet szőröstül bőrőstül, csak a név maradt a régi, lehet, hogy francia a székhelye, de színtiszta kínai. Suzuki pedig Japán...
2012. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:

Azért annál drágább, 70e most a MM-ban.

Az Alcatel pedig évek óta kínai már, de ettől eltekintve nem rosszak az új cuccai.

2012. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 djthomy válasza:

Az árához képest nagyon jó telefon, bár a menüt érdemes lecserélni egy Launcher Pro-ra úgy sokkal gyorsabb lesz, illetve nem árt egy Task Manager sem... :)

Ráadásul jön majd rá az Ice Cream Sandwich is!!!

Mindenhol 65-70.000 Ft, de holnaptól 59.999 Ft a Saturn Duna Plaza-ban és úgy tudom a többi Saturn áruházban is! ;)

2012. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
djthomy köszi az infót, a Saturn áruházak egyébként is szívem csücskei, sajnos a Debreceni Fórumban kb. 2 éve már nincs :/
2012. ápr. 19. 15:13
 9/30 segítőmen ***** válasza:

Emberek, mindenki rohanjon ot-995-öt venni a T-Mobilhoz!!!

Netshopból 49.000 forint...kár hogy telenoros vagyok...

2012. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Az Alcatel OT-995 egy teljesen jó kis telefon. Semmi jelentősége, hogy gyártják... Az érték/ár arány kifejezetten jó. Természetesen nem összehasonlítható egy csúcskategóriás készülékkel (mint az izmosabb Samsung vagy HTC-k), de az ára (leírom megint: az ÁRA) sem annyi... Kifejezetten ötletes a kezelő felülete (végre nem az egy kapta fa mint a többi gyártónál). Több videót is megnéztem róla és azért az az 1,4Ghz-es proci szépen hajtja a masinát. (konkrétan nem akadt szinte soha mikor oldalt töltött be, vagy nagyítottunk, amivel pl. egy Defy nem büszkélkedhet). Az külön jó, hogy 4,3"-as kijelzőt kapott. A kamerája nem a legjobb minőségű, de gondolom aki ilyen árkategóriában vesz telefont az nem hobbifotósnak készül... Tehát számomra még az is egy teljesen elfogadható dolog. Szerintem ezt a pénzt simán megéri!!! Talán ami egy picit visszatart még engem is a megvásárlásától az, hogy ALCATEL (még sose volt alcatel készülékem). De első benyomásra nem rossz, még személyesen is kifogok egyet próbálni és ha hozza a videók adta feelinget akkor beruházok egyre én is! : ) U.I.: Attól, hogy egy készülék 4,3"-as kijelzővel van és egy 1,4Ghzes procival (bár "csak" 1magos) ne keverjük össze a 100.000 Ft feletti csúcskategóriás készülékekkel (mint egy jó pár előttem kommentelő). Remélem tudtam segíteni : )
2012. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!