Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az ÚJ Alcatel...

Mit gondoltok az ÚJ Alcatel OT-995 -ről?

Figyelt kérdés

Azt beszélik 50-60E.-ért lesz elérhető kis hazánkban kártyafüggetlenül.

Ilyen árral várható egy újabb "néptelefon vírus láz", ha köreinkbe fogadjuk a francia gyártót pazar árú termékét.


2012. jan. 12. 20:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapja van meg, és hibátlan nem forrósodik, minden hibátlanul akadás mentesen megy rajta! Soha nem indult még újra mióta meg van és a kijelzőjével sincs semmi problémám! Úgy, hogy ha tényleg nem pakolgatod tele cuccokkal meg rootolgatod orrba-szájba akkor vidd vissza a készüléket megint, hogy cseréljék ki mert ezeket 100, hogy nem szabadna csinálnia! :)
2012. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Mikorkakálmán?? válasza:
Ez tipikus, hogy én kapom a sz*rt :D Én mindennel sz*pok...már kezd kissé elegem lenni belőle.. Köszönöm a válaszokat, vissza fogom vinni, legutóbb letudták egy szoftverfrissítéssel, meg teszttel. Nem rootolgattam, és most tele sincs minden sz@rral. Remélem kicserélik. :)
2012. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

A készüléket nem fogják kicserélni egy az egyben, ebben biztos lehetsz.

A cseregarancia 3 munkanapig érvényes, onnantól "csak" a készülék jótállása/garanciája él, viszont ez idő alatt (amíg él a garancia, addig) akárhányszor elviheted szervizbe, szoftverhiba, érintkezési hiba stb-vel, meg fogják javítani.

(A garancia nem érvényes külső sérülésekre - ütődés, beázás miatti készülék meghibásodás)

2012. júl. 16. 22:51
 24/30 Mikorkakálmán?? válasza:
És ha esetleg olyan hibája van, amit nem tudnak megjavítani, akkor sem cserélik ki? Külső sérülés miatt tuti nem hibásodhatott meg, még le se ejtettem, és még 1 darab karc sincs rajta, de köszönöm az infókat!
2012. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Ha máshogy nem, új alkatrészeket rendelnek hozzá és 2 hétig tart a javítás, ezalatt az idő alatt kérhetsz cseremobilt (valami szutyok használttal kiszúrják a szemed) megadod az elérhetőséged más mobil számod, amin állítólag keresni fognak, ha elkészült a telefonod. (megjegyzem engem és ismerőseimet sohasem hívták fel, hogy gyere hülye, itt a mobil vagy valami, nagyból sz@rtak a fejekre, be kell menni érte 2 hét után, ha nagyobb, nem szoftveres baja van a készüléknek.

Egy az egyben biztosan nem cserélik ki.

(érvényes garancia esetén természetesen az esetleges beszerzendő alkatrészekért sem kell fizetned)

2012. júl. 16. 23:53
 26/30 Mikorkakálmán?? válasza:
Hát az OT-995 helyett kaptam legutóbb egy Samsung Monte-t, és 4 nap múlva küldtek sms-t, hogy mehetek érte. Köszönök mindent, ma vissza is viszem.
2012. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 ciw válasza:

Nekem 2-hete van meg, 2-őt vettem, egy a nejemnél van :D


Szoval szépen működik, nincs vele gond, bár a BlackBerry után nagyon halknak találom a hangszóróját, amikor telefonálok. A bb-nél egy forgalmas út mellett is a város közepén jól halottam, hogy mit mondanak, de ennél egy csendes kis kertvárosi utcában már csak akkor hallom a másik felet, ha fülelek. Körben a fém keret-ről kezd lekopni a festék (2 hetes a készülék) gyakorlatilag csak a zsebemben tartom, ás mást nem is teszek abba a zsebbe, de sajnos a festék jön lefelé, azt tudtam, hogy le fog kopni, de nem hittem, hogy ilyen hamar. Az ősrégi nokia5000-nek a két oldalán van két fémcsík, na azt jópár évig nyúztam és nem vigyáztam rá, a mai napig egy pöttynyi festékhiba sincs rajta. Ettől eltekintve az OT995 jól muzsikál, bár nekem ez az első androidos készülékem, ugyhogy van mit tanulni, de gondolom mire a jelenlegi verziót megszokom, akkorra jön hozzá az ICS és kezdhetem előlről. Összességében szerintem bőven megéri az árát, mielőtt megvettem elég sok telefont megnéztem és összehasonlítottam, de ilyen árban még csak hasonlót sem láttam még a kínai webshopokban is drágább és gyengébb telók voltak kaphatóak.

2012. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 sdijja válasza:

Sziasztok!


2 napja vettem meg az Alcatel OT 995-ömet.Egyszerűen beleszerettem!Imádom!

De van egy kis problémám..remélem valaki tud nekem segítei!

Ezt a telefont ugye már nem kell első alkalommal olyan nagyon sokáig a töltőn hagyni, vagy de?!

Illetve, a második nap letöltöttem egy játékot, az elején még jól működött, de aztán fél percenként elment a kép egy pillanatra majd visszajött!Ez miért lehet(ett)?

A következő kérdésem pedig az lenne, hogy az miért történhetett meg, hogy tegnap este feltettem töltőre (laptopról töltöttem), mielött lefeküdtem 73%-ot írt ki, amikor pedig reggel levettem a töltőről 3%-ot..(pedig wifi, minden ki volt rajta kapcsolva)?!


Nagyon fontos lenne valaki segítsége, és előre is köszönöm!!!;)

2012. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Geri1985 válasza:
Nagyon jó telefon! Ár érték arányban sokkal jobb mint a ZTE mostani modelljei, hardveresen és szoftveresen is. Én ezt használom, teljesen meg vagyok vele elégedve, ha jön a 4.0-ás frissítés még jobb lesz. 2 magos proci kell a halálnak, kevés amúgy is az olyan program rá ami kihasználná, az 1,4 GHz mindenre elég amire egy átlag usernek szüksége lehet!
2012. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Ismerősömnek 2 hónap alatt tönkrement xdd
2013. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!