Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az ÚJ Alcatel...

Mit gondoltok az ÚJ Alcatel OT-995 -ről?

Figyelt kérdés

Azt beszélik 50-60E.-ért lesz elérhető kis hazánkban kártyafüggetlenül.

Ilyen árral várható egy újabb "néptelefon vírus láz", ha köreinkbe fogadjuk a francia gyártót pazar árú termékét.


2012. jan. 12. 20:06
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
82%

Sziasztok!


Én épp most gondolkozok a teló vásárlásán és nagyon sokat olvastam utána és a következőkre jutottam.

Az ár-érték arány nagyon jó ennél a telefonnál. Alapvetően én galaxy ace-t akartam venni, de 1részt mindenkinek az van már, másrészt meg tényleg unalmas és az alcatelnek nagyon tetszik a menüje végre valami újdonság. A processzor elég jó( ahogy már az előttem kommentelők is írták ) 1,4 ghz és az 5 megapixeles kamera is teljesen megfelel nekem néha fotózgatni. Az op rendszer most androis 2.3.5 gingerbread amire nemsokára jön az ice cream Sandwich 4.0 !!!! ami elég jó lesz!:)

A méretei körülbelül megegyezenk a samsung galaxy s 2-ével, egy icipicit nagyobb az alcatel.

Sokat gondolkoztam, hogy mi befolyásoljon a döntésnél. Az hogy mit gondolnak mások hogyha meghallják azt hogy Alcatel, vagy hogy mennyire tetszik ez a teló és, hogy mennyire megéri az árát és elég sokat tud az árához képest.


Jelenleg 50ért meg lehet vásárolni már a T-mobilenál.


Elképzelhetőnek tartom, hogy a márkaimázs javulni fog, mivel ez a telefon elég jónak tűnik:) Összeségében szerintem jó telefon ezen az áron mindenképp!:)

2012. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
Ajánlani tudom mert most vettem pár napja.. és szerintem nagyon jó telefon.
2012. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:

Sziasztok. Ha utánnanéztek, akkor azt látjátok hogy Xperia ARC S hardver van benne (proci, adreno 205 gpu). A masina meglepően fürge, nem akad, nem totojázik.

A telefonhoz adnak: usb adatkábel, töltőfej, headset és 4 giga micro sd memória kari lapul a hátlap alatt. Kellemes a fogása, nem lötyög nem ropog, persze műanyag a ház ...ennyi pénzért... Ami csúnya benne, hogy az érintés érzékeny menügombok alatti fehér világítás kikandikál a HDMI porton, illetve a menügombok felett a képernyő alsó részén is, ezt mondjuk csak sötétben lehet észrevenni.

Ami nem nagy durranás az a kamera, szép időben elfogadható képet csinál, a videó is elfogadható, de nyilván nem profi fotózásra való. Amit tud az nekem bőven elég.

Amit kipróbáltam: hangos navi google maps-el és sygic-el. Skype telefonhívás és videóhívás.(előlapi és hátlapi kamerával is megy). Angry birds space, asphalt 5 hd(jó móka a telefont forgatva irányítani) palringo messenger(hangüzenet küldéssel). böngésző nem akad, flash videók mennek. A kijelző nem amoled superduper hd, de a felbontása jó, a pixelsűrűsége a htc hd-val egyenlő és kifejezetten nagy!!! betekintési szöge van. Szép éles képet ad, színek is rendben, egy baja van, hogy nem gorilla glass, jó minőségű képernyővédő fólia kell hozzá.

Az akksi jól bírja

2012. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:

Persze csak 2g-n lóg amíg nem kell mobilnet miatt 3gre kapcsolni. Wifi gps és bluetooth is kikapcs, éjszakára pedig repülő mód. Elégedett vagyok, 1500mah, rosszabbat vártam. Ha nem bazirgáljátok 2 percenként akkor simán jó 2 napig.

Szerintem a franciák jó irányba haladnak, nem bántam meg (még) a vásárlást. Ja igen, e-digitálban 50.000 ft volt, karifüggetlenűl. Már 60 rongy az ára.

2012. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Mi bajotok az Alcatellel? Ez egy egész jó telefon árához képest, nem gagyi a kijelzője, a kamerája viszont tényleg nem a legjobb, de arra jó amire kell. Nem akad és jó a kijelző minősége
2012. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:

Épp ma vettük,kb. 8-10 órája nyüstölöm folyamatosan,legkomolyabb igényű játékok probléma nélkül mennek rajta (pl. cs 1.6 portable,GTA 3),én is t-mobile-nál vettem 50-ért és nagyon meg vagyok elégedve az árához képest egy nagyon jó felső kategóriás telefon ,csak ajánlani tudom! :)

(Azért pl. egy galaxy mini-hez képest[ami jó telefon] sokkal jobb,ha azt veszed majdnem 3-szor akkora processzor,2-szer akkora kijelző,multitouch,és rengeteg extra,tényleg nagyon jó! )

2012. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
Azt nem értem, hogy se wifi se wlan nincs benne? Legalábbis a T-Mobile oldalán. Az olcsóbb Alcatel ezt tudja. Szóval wifire nem lehetne rácsatlakozni? Ezt nem akarom elhinni.
2012. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
De!! Van rajta minden (wi-fi az alap egyébként is egy ilyen kategóriás telefonon). T-mobilenál egyébként is szelektálva írnak specifikációt! :))))
2012. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Mikorkakálmán?? válasza:
Sziasztok! Én nemrég vettem egy ilyen készüléket, és az én problémám vele, hogy naponta többször is lefagy, újraindul, a kijelző bal oldalán van egy csík, ahol nem érzékeli a tapintást, és néha magától vezérli magát... már visszavittem a T-Mobile-ba, 4 napon belül megcsinálták, de 1 nap múlva ugyan ezeket produkálta. A Temlpe Run közben meg állandóan akad, és nem lehet vele játszani, és felforrósodik játékok közben. A kérdésem, hogy csak nekem van ilyen problémám vele, vagy ez típushiba? De ezeket nem tekintve egy nagyon szuper kis telefon, meg vagyok vele elégedve!
2012. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Szerintem ez a tipikus "1000-ből 1 sz@r" -t te kaptad kézhez sajnos.

Ez nem tipikus hiba, 1.4Ghz-en már nem szabadna akadnia.

2012. júl. 15. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!