Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a Galaxy...

Miért csinálja ezt a Galaxy Ace-em?

Figyelt kérdés
Eddig úgy 1-2 hetente egyszer előfordult, hogy amikor sötét volt a kijelző, mert rajta volt a billentyűzár és egy ideig nem nyomkodtam, utána amikor használni akartam semmire nem reagált. Nem kezdett világítani, nem bírtam se ki se bekapcsolni. Ki kellett venni az aksit, vissza és bekapcsolni. Eddig nem törődtem vele, de most egy óra alatt kb 5x megcsinálta. Mi lehet a baj?
2012. jan. 24. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Galaxy S-em szokott "stroboszkópozni".


Egyszer csak rájön az öt perc és rendes képernyő / sötét képernyő / rendes képernyő / sötét képernyő


Ezt játssza jó pár percig, van, hogy 30-40x is elsötétül.


Olyankor ki kell kapcsolni, akksi ki, pár perc türelem, akksi vissza és bekapcs, nálam be szokott válni

2012. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Soha nem értem, miből fakadóan vannak ezek a meghibásodások, de tőled is csak ugyanazt tudom kérdezni... Hard Reset-et próbáltad már? Előtte csinálsz biztonsági mentést, ha tudsz...
2012. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
custom romot neki, ha eddig nem tetted meg. A bajaid 90% elszáll, kezdve a lassulással, sebességgel, stabilitással
2012. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor látom nem csak nálam van ilyen probléma. Köszönöm a válaszokat
2012. jan. 24. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!