Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az i phone vagy a samsung...

Az i phone vagy a samsung galaxy s2 a menőbb és jobb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az első a super.
2012. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Milyen első? XD

Amúgy az iPhone csak menőzni jó. Attól függ, hogy melyiket szeretnéd megvenni. Ha menőzni akasz vele, akkor inkább vegyél kocsit.. Telefon nem ér úgy semmit senki szemében. Igaz, páran már jöttek hozzám jópáran kérdezni, hogy S2-m van-e.. Talán ér a Samu is valamit az emberek szemében?

2012. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Fogas kérdés.

Nem lehet egyértelműen megválaszolni. Kérdés,hogy hanyadik generációs Iphone-ra gondolsz. Ami a nagy általánosság,hogy az apple termékek minőségiek és van egyfajta sznob hatásuk,viszont csak saját,eredeti kiegészítőkkel hajlamosak működni. Egy Iphone legjobban a saját fülesét szereti és ismeri fel,addig az S2 a 300Ft-ossal is játszik zenét. Ha menő akarsz lenni,akkor Iphone,ha tudás,akkor S2. Javaslom,hogy gsmarénán v telefongurun hasonlítsd össze a két telefont.

Zárójeles megjegyzés,hogy a Samsung szállítja az Applenek az kijelzőt és a memóriát is :)

2012. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Galaxym van csak nem tudom hogy jól döntöttem e mert az iphone 4s és közötte kelett választanom,amerikából hozattam aranyszínüt.Remélem jól döntöttem mert kicsit bánom hogy nem iphont vettem.
2012. jan. 25. 22:18
 5/17 RipKoresz ***** válasza:
Nekem s2-m van, mind2-ben jobb. Menőbb is, többet is tud, 1áltaán nem bántad meg. Amúgy velem lóg az majdnem egész osztály mert olyan telóm van. Szerencséd van, hogy S2-t választottál!
2012. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Gugu Gabor ***** válasza:
Én meg most ép azt bánom hogy nem S2-őt :)
2012. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 RipKoresz ***** válasza:
Szerencséd van, hogyha S2-t választottál!*
2012. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 RipKoresz ***** válasza:
Gugu Gábor, elhiszem ;)
2012. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De egy kicsit szar helyzetben is vagyok,mert van iphon 5-öm de amerikából hoattam azt is csak elromlott és nem tudják itt magyarországon megcsinálni,mert itt m.o-n nincs az 5.
2012. jan. 25. 22:27
 10/17 anonim ***** válasza:

Most téged vagy átpaliztak, vagy itt akarsz átverni mindenkit, mindkét esetben te vagy a hülye.


Iphone 5 még nincs, sehol, Amerikában sem, de még Steve Jobs családjának sem.


Amúgy mindkettő jó, mindkettő a jelenlegi legjobb telefonok között van, viszont menőzni max hülyegyerekeknél tudsz, viszont SGS2-vel is ugyanolyan "menő" leszel.

2012. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!