Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az i phone vagy a samsung...

Az i phone vagy a samsung galaxy s2 a menőbb és jobb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 22:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az iPhone 4 200.000-es árát nem értem. 200e egy nyomorék telefonért. A galaxy sem olcsó (kb 110-120, persze mind2 független), de tudásban ottvan, még jobban is. Az iPhone csak arra való, hogy menőzz vele sztem. Mondjuk én droidot jobban szeretem, mint az iOS-t, de ez egyéni vélemény. Aki megteheti, az vegyen ájfónt, de semmivel nem lép előre, mint egy galaxy-val.
2012. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Felhívnám rá a figyelmedet hogy nincs olyan telefon hogy iPhone 5. Az iPhone szériából a legfrissebb a 4S.
2012. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mitől "menő" egy telefon? Már ilyen cigány szokás is van, hogy telefonnal rajolnak az emberek?
2012. jan. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Iphone 4s szerintem jobb de nem amennyivel drágább nekem az s2 mert túl nagy kijelzője van nem tabot akkarok venni hanem telefont... és szerintem iphone 4 sokkal szebb és elegánsabb mint 1 műanyagból készült s2 + android nagyon nem jön be mivel minden telón az van nincs jól optimizálva és a haveromnak arc s van és hát a menü olyan semmilyen hála az androidonak 1 iphone sokkal szebb és ios megjobb mint az android jöhet a sok droid van hiszen nekik az van akkor az a legjobb ui nem vok iphone fanboy sőt jelenleg nincs is iphone de volt szerencsém mind 2 készüléket kipróbálni
2012. jan. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
amúgy 4s meg s2 nagyából ugyanolyan gyors te mint "átlag" ember ugyse veszed észre a különbséget hogy 10.23 vagy 10.67 mp tölti be a játékot amibe jobb az s2 az a samoled kiejlző iphone viszont nagyobb a felbontása
2012. jan. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#13 Ha tapadnak rá az emberek, akkor talán azt mondják annak. Mert igazi különlegességnek látják, de én csak 1 átlag telefonnak, szóval..
2012. jan. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

a sgs2 kb iphone 4 szinten van , a 4s már sokkal jobb , bár ez főleg a játékok terén figyelhető meg, a szoftverről ne is beszéljünk mert az iOS nél stabilabb OP nincs mobiltelefonra , akadásmentes , 1 éve megvan és még nem fagyott le (iphone 4),Hát és ottvan még ugyebár a Siri , ami eszméletlen nagy segítséget ad , itt jönnek az androidfanok , hogy 1001 alkalmazás készült droidra is ,, ami ugyanezt tudja,, , de igazából még közük sincs egymáshoz , még a winphone tellme je is semmi ehez képest.

És hogy ki beszél a telefonjához? - egyszerű , az utcán szinte mindenkinek a fülében a headset , és zenét halgat , na azon megnyomsz 1 gombot és Hi Siri!

én ha már androidot vásároltam volna akkor HTC Sensation XE (az a teló amihez beats - es fülest adnak), - bár ha 1x váltok az iPhone ról akkor a Windows phone - k felé venném az irányt


Nem mondom azt , hogy rossz választás volt , mivel egy olyan telefont tarthatsz a kezedben , aminek a teljesítménye egetrengető , és a felsőkategóriába tartozik tehát ok nincs panaszra.


Viszont elég nagy probléma , hogy az iPhone -et ,,divattelefonnak,, - nevezik , én nem értem miért , ok , hogy magyarországon az iphone felhasználók 5% azért veszi mert csillog rajta 1 ezüstalma. De az a 95% a megbízhatóság , a letisztult kezelőfelület , a gördülékenysége miatt választja.

2012. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!