Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefon: Samsung Galaxy...

Új telefon: Samsung Galaxy S2: megéri a pénzét, megéri megvenni, illetve vélemények róla?

Figyelt kérdés
Szóval: Tudom, hogy milyen gyorsan fejlődik az okostelefon ipar, és percről percre változik a piac. Ifost semmiképpen nem vennék. Nagyon szeretem a Wildfire-em, de az a bajom, hogy semmi sem fut rajta rendesen, szinte minden akad rajta (akár a böngésző is). Ezért most szeretnék venni egy felső kategóriás telefont. A kérdés, hogy megéri az S2 a 130 ezret? Első két magos telefontként, vajon mennyire okos dolog? Válaszokat előre is köszönöm :D
2012. jan. 26. 18:16
1 2 3 4
 11/32 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Szerintem nem éri meg. Drága, rossz a gyári ROM és spóroltak a kijelzővel. 130 ezer? Nemár! A Sensation 104, és jobb nála, a Sensation XE 120-ért meg már körbepisálja...
2012. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

"Drága, rossz a gyári ROM"

Mi a rossz benne? Majd kezd már te is a Launcherrel..

"A Sensation 104, és jobb nála"

Valahogy nem. Teljesítményileg mindig az S2 alatt van.

"a Sensation XE 120-ért meg már körbepisálja..."

Hát, grat.. Nem az órajel számít, hanem a teljesítmény, ezért még mindig jobb az S2 azon a szinten. Körbepisálja? :D érdekes lenne..

2012. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
HTC-ket nagyon szeretem, ha tehetem azt veszem meg. De azért jó kérdés, hogy akkor most melyik a jobb... A sense kezelő felületét is szeretem. :)
2012. jan. 26. 20:41
 14/32 Nyúlós lónyál ***** válasza:

A Sense-hez egyelőre nem tud felérni a többi gyártó. A HTC kívül-belül ad a minőségre, nem úgy mind a Samsung.


Egyébként nem csak az órajelről van szó, igen. Ennél több a különbség ;)

2012. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

@20:11

Én 3 különböző kiállított darabon néztem, mind mocsárszínű volt max fényerőn is. Lehet, hogy csak szériahiba.


@20:35

A launcher senkit nem érdekel. A hardverkezelése hírhedten gyenge a Samsung romoknak, az S2 esetében az 1 giga ram elfedi a legtöbb hibát, de attól még nem lesz jó.


A szintetikus tesztekben valóban előrébb végez az S2, de semmit nem jelent. Már a sima Sensation is körberöhögi használat közben, kevésbé röccen meg komoly igénybevétel esetén. Az XE-t még nem próbáltam, de nyilván az még jobban használható. Az órajel valóban nem számít semmit.


Kérdező, Sensationt vegyél. A kettő közül már te tudod, melyik tetszik jobban, én a színe miatt nem venném meg az XE-t, hiába erősebb. Plusz egy opciónak ott a Motorola Atrix 2 is, gyakorlatilag ugyanaz, ugyanúgy is néz ki, mint a Sensation, csak OMAP a bele.

2012. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Motorolát nem vennék, rossz előítélettel vagyok irányába. Viszont HTC-t nagyon szeretem: magát a kezelőfelületet meg úgy mindent. Alapon egy HTC Desire HD-t akartam, ebből lett az, hogy inkább egy erősebb telefont szeretnék: és így került a képbe az S2. De HTC még mindig első a lelkemben. Viszont azt hallottam, hogy a Samsungra hamarosan jön az új android, az Ice Cream Sandwich, míg HTC-re ez kétséges.
2012. jan. 26. 21:48
 17/32 anonim ***** válasza:
A Sensationre nem kétséges. A Samsung ICS-ében meg nem lesz sok köszönet, látod milyen fos a Nexus romja is.
2012. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Viszont ahogy látom a HTC enyhén nehezebb... Ez csak az anyaghasználat? Mert azért nem szeretném a féltéga érzést a zsebemben, a Wildfire sem éppen könnyű telefon.
2012. jan. 26. 22:15
 19/32 A kérdező kommentje:
És ahogy nézem, a Wildfire kb. olyan nehéz mint az S2, míg a Sensation XE bő 35 grammal nehezebb. Ami egy telefonnál szerintem eléggé számít.
2012. jan. 26. 22:17
 20/32 anonim ***** válasza:
A Nexus-on alap 4.0 van, vagyis a gyári, azért olyan, amilyen. Használat közben? Miben? Pl?
2012. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!