Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akar mindenki okostelefo...

Miért akar mindenki okostelefont úgy, hogy helyesen írni sem tudnak? Előbb az alapdolgokkal kellene tisztába lenni!

Figyelt kérdés

2012. jan. 28. 23:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

- "helyesen írni sem tudnak?"

- "tulajdon képen"


LOL.

2012. jan. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Na ha ennyire szeretnéd tudni, hogy miért tolják az okostelefont annyira, akkor elmondom:

Minden szolgáltatónak az az érdeke, hogy adatforgalmat szolgáltasson neked.A telefonhívásokon szinte semmi jövedelme nincs, ezért az adatforgalom felé kell terelni az előfizetőt.SŐT a percdíjak úgy vannak meghatározva, hogy némelyik ráfizetéses.

Viszont az adatforgalom az más tészta.Mindegyik okostelefon függ a hálózattól.Mivel neked szinte folyamatos adatkapcsolatot tart fenn és az okostelefonokhoz azért is ajánlott a net előfizetés bármely formája!!!

Tehát, ha már megveszed a telefont, akkor már fizess is elő a netre, ha használni is szeretnéd, amit vettél.

Szóval belekényszerítenek ebbe a világba.


Kedvesem vett egy Galaxy Mini-t, havi 180MB adatforgalommal! Egyszer csak jött az sms, hogy meghaladta a 180MB adatforgalmat, úgy hogy a telefonon egyetlen egyszer sem volt a telefonáláson kívül semmi sem csinálva!!!


Ezét is tolják, hogy ilyet kell venned, mert neked ez a jó.

Pont úgy, mint a vodafos, régebben saját szoftvereket faragott a telefonokra és bármely gombot kétszer megnyomva (véletlenül) nyomban csatlakozott a live-ra, ezzel ledurrantva a pénzed.

Sok véletlen nyomkodásból elég nagy pénzeket lehet összepiszkálgatni.

Vannak olyan esetek, hogy gyanútlan emberek 50-ezer forintnál is többet netezgetnek és észre sem veszik a hónap végéig.

De ezeket az életed bármely részére is beleszőheted, mert mindenki ezt csinálja.

Legyen az az élelmiszeripar, vagy a szolgáltatók, vagy a vendéglátás,szóval bármi!!!

2012. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokmindenre megadtad a választ!
2012. jan. 29. 12:12
 14/19 anonim ***** válasza:

@11:16

Ott a pont, erre nem is gondoltam hirtelen, de tényleg, sok hülye megveszi, azt se tudja, hogy működik, és kapják az 50 ezres számlákat.

2012. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
needee ha téleg csak telefonált akkor nem ment el volna a 180mb forgalom :D tuti hogy fel ment a netre vagy vhova ( lehet véletlenül)
2012. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

@15:22

Látszik, hogy nem volt még okostelefonod. A háttérben folyamatosan megy az adatforgalom, ha nem tiltod le. Találkoztam már olyan időjárás widgettel, ami napi 130 megát evett.

2012. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

15:22

Pedig a mai napig sem tud netezni vele, meg nem is érdekli.

Azért vett ilyet, mert 20 Ft volt.

Viszont az időjárás widget ketyegett, meg úgy minden. Szerencse, hogy nincs túlforgalmazási díj az előfizetésén!!!

Aztán utánaolvastam és letiltottam mindent.

Akkor jöttem rá, miféle szo-pa-tás ez, mikor a telefonboltos ismerős rá nem terelt, hogy magamtól rájöjjek.

2012. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Miért akar mindenki okostelefont úgy, hogy helyesen írni sem tudnak?"

Nincs összefüggés, írhattál volna bármilyen felkapott cuccot. A szerzési vágyat felkelti a marketing és a vásárló rohan, mert neki az kell. Hogy aztán mire fogja/tudja használni, az más tészta. Az iphonra vágyó suhancok ezen belül is egy speciális csoport :) Másrészt nézz körül úgy egyáltalán, a műveletlen tahók száma egyre nő, a média is azt tolja, hogy bunkónak lenni menő.

2012. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 LinuxPower ***** válasza:
Én mondjuk a ritka kivételek között vagyok, ugyanis nem azért veszek telefont, mert okosteló. Ha lenne egy csomó pénzem akkor már inkább egy Nokia C2-02 + egy rakás játék Wii-re, meg más konzolra. Ha mégtöbb pénzem lenne, akkor Nokia N9-et vennék (+ konzolra játékok), de nem azért, mert okosteló, hanem mert baromi jól néz ki, és úgy ahogy van, szuper a teló. :)
2012. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!