Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok párom tudta nélkül...

Hogy tudok párom tudta nélkül venni neki egy előfizetéses telefont?

Figyelt kérdés
Meglepetést szeretnék. Szeretnék venni neki egy készüléket, amik modtanában tetszenek neki. Lehet valahogy az ő aláírása, jelenléte nélkül előfizetést vásárolni?
2012. febr. 8. 12:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Lehet a te nevedre venni.
2012. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A te nevedre igen, az övére nem.
2012. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen én ezt tudom. De azért mégis csak tisztességesebb úgy ha az ő nevén van. Természetesen nem gondolok szakításra, de ha esetleg így alakulna akkor macera lenne a dologból. 1szer már így megégettem magam egy mobilinternettel :S
2012. febr. 8. 12:41
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki egy képet az adott telefonról. Annak is fog örülni, mert megérti, mi a szitu. Aztán együtt szépen besétáltok az üzletbe és megveszitek.
2012. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem lehet. Az előfizetéssel az ember vállalja, hogy x ideig folyamatosan minimum y összeget fizet. Ezt a kötelezettséget a tudta nélkül nem róhatod rá.

A megoldás az, hogy veszel egy kártyás telefont (igen, tudom hogy az drágább, de nem véletlenül), és azt a mostani kártyájával használhatja.

2012. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként érthető, hogy miért nem akarod a te nevedre venni, de gondolj bele, hogy mekkora gáz lenne, ha lehetne mások tudta nélkül előfizetést venni a nevükre..természetesen nem lehetséges.
2012. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ez a kép jó ötlet! :) Köszönöm a válaszokat! :)
2012. febr. 8. 12:45
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vegyél kártyás telefont. Persze azt sem tudnád az ő nevére, de az nem olyan ciki és kártyát tehet ő is bele sajátot.
2012. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Ha kártyásat veszel, akkor azt át lehet váltani előfizetésessé (prepaid-ből postpaid), illetve csak telefont is tudsz vásárolni (függetlent).

Előfizetést valóban csak saját névre lehet, hiszen ez egy szerződéses jogviszony, más nevében nem köthetsz szerződést.

2012. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
De ha neked van egy előfizetésed, ahhoz tudsz venni készüléket. Azt aztán simán odaadhatod neki. Attól az előfizetés a te neveden marad, csak olcsóbban kapod meg a készüléket.
2012. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!