Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lefogy a pénz az androidos...

Veri_déndzsör kérdése:

Lefogy a pénz az androidos telómról, pedig nem csinálok semmit, többi lent! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy 3-om van, T-mobilos vagyok,de feltöltőkártyás! Az egyik oszt.társamnak ugyan ilyen telója van és feltöltőkártyás és neki a jobb felső sarokban nincs ott az a kék alapon 3g felirat, de nekem ott van! Gondolom ez a baj, de hogy tüntessem el onnan?

Köszönöm!


2012. febr. 22. 16:18
 1/10 anonim válasza:
a 3g felirat azt jelenti ugyebár,hogy bevan kapcsolva,és igen az viszi le a pénzt. Olvasd el a használati utasitást hogyan kell kikapcsolni
2012. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beállítások-->vezeték nélüli hálózatok-->mobilhálózatok-->adatkapcsolatból a pipát szedd ki.
2012. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és pipáld ki a csak 2g-t, ha úgy sem használod a 3g-t
2012. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az adatkommunikáció már rég óta le van tiltva de akkor swe jó
2012. febr. 22. 17:30
 5/10 A kérdező kommentje:
olyan opció pedig nincs hogy csak 2 g :S
2012. febr. 22. 17:30
 6/10 anonim válasza:
Ha Froyo van a telón akkor a kikapcsoló gombot kell hosszan nyomva tartani ameddig nem jön be egy menü és ott kell kiválasztani hogy adathálózat, erre kell rábökni és ezután el fog tűnni a 3 g felirat. Nekem legalábbis így nem számol adatforgalmat!
2012. febr. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
nekem is ez volt es bementem a tmobilba es megkertem h tiltsak le a mobilomrol a netet.kb egy perc az egesz es wifin attol meg tudsz netezni, gondolom penzert am sem akartal...de kb szerintem ezt direk csinalja a tmobil,annyi ismerosomet huztak mar igy le...tuti i tudnak kuszovolnivha akarnak
2012. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
*ki tudnak kuszobolni
2012. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hurkazsír.
2012. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A beállításoknál van olyan, hogy mobilhálózat. Az NE legyen bepipálva! Nekem is ez volt. :( HTC Wildfire S - Telenor
2012. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!