Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S, Samsung...

HTC Wildfire S, Samsung Galaxy Ace vagy HTC ChaCha? Indoklás is érdekelne.

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem, mert nagyjából ugyanabban az árban vannak. Szívem szerint HTC-t vennék, mert a Samsungot nem találom megbízhatónak, de nem tudom, hogy mennyire zavaró a 600 mHz processzor (ez a ChaCha-nál 800). A ChaChával pedig az a problémám, hogy 2.6"-os a kijelzője, ami nekem szerintem kicsi lenne. Főként zenehallgatásra, netezésre (azon belül is leginkább Facebookra) és játékra (Angry Birds, Cut the rope, Doodle jump stb.) használnám. Szerintetek melyiket vegyem? Ezelőtt volt egy ZTE Skate-m, amit elhagytam, aminek egyébként a kijelzője annak ellenére, hogy nagy volt, szerintem borzasztó volt, a színek halványak voltak és sokszor akadt ÉS, ami a leginkább zavart, hogy amikor telefonáltam még az arcomhoz sem tettem a készüléket, már bekapcsolt a képernyőzár és utána nem kapcsolt ki, így ki kellett vennem az aksit, hogy megint használni tudjam. Most egy régi Nokiát használok, de húsvétra megajándékoznám magam egy új telefonnal. Szerintetek melyik legyen?
2012. febr. 26. 11:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
a képernyőméretén kívül az egyetlen, amiben - tudtommal - jobb az Ace, az a proci. de nem értek hozzá annyira, azért kérdezem itt. mondjuk olvastam külföldi fórumokat én is, nekem úgy tűnt a HTC-t ajánlják inkább.
2012. febr. 27. 20:17
 12/23 anonim ***** válasza:

Proci is alig jobb, hiába több 200 MHz-zel, de ugyanaz a technológia, az a 200MHz semmit sem számít, sosem az órajel számított.

Tehát csak a képernyő méret.

2012. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

07:16-os vagyok.

Volt szerencsém mindkettőhöz, van a családban egy Wildfire S és egy Ace is.

Amit még a Wildfire pártjára tudok felhozni az a Sense felület. Szép és könnyen kezelhető, azonban néha belaggol vele, ez már nem annyira előnyös. A Samsung Touchwiz-e, bár kevésbé látványos, gyors és gördülékeny.

És azért a programoknál érezhető az a 200 MHz is :)

2012. febr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Az a 200 MHz max egy minimális "gyorsaságot" ad, viszont ami Ace-n elindul az Wildfire S-en is.
2012. febr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.:) A Samsung nem túl "műanyag"?:S Főleg, hogy fehér színben vennék.
2012. márc. 3. 19:19
 16/23 anonim ***** válasza:
Az Ace-em kifejezetten kellemes tapintású, az üvegen (ami nem mellesleg karcmentes Gorilla-Glass) jó érzés tapicskolni, mondjuk a fehér hátlap elég puritán de szép, nekem a fekete (ami inkább szürke) nagyon tetszik, jól kitalálták ezt a rücskös felületet hozzá.
2012. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Az Ace képernyője nem Gorilla Glass-es, legalábbis a hivatalos oldalon a listán nincs fent.:/
2012. márc. 4. 17:33
 18/23 A kérdező kommentje:
2012. márc. 4. 17:34
 19/23 anonim ***** válasza:
Gorilla Glass honlapján nincs fent a teljes lista, pl. Wildfire S-en is az van, és azt sem írják.
2012. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor oké, mert azt hittem a Wildfire S-ben nincs.:)
2012. márc. 5. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!