Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x8-ra hogyan lehet...

Xperia x8-ra hogyan lehet rakni játékokat? 1.6-os android van rajta. Alul írom a többit.

Figyelt kérdés

Mondták haveromék hogy úgy is lehet, hogy van egy szabad wifihálózat rácsatlakozok, utána szinkronizálok, és rámegyek market-re beírom a gmail-es adataim.


Ezen kívül van még valami mód? mondjuk a marketről töltök le számítógépen, és a telómra akarom mindjárt rakni. Milyen program, mappa kell hozzá?

Köszönöm a kommenteket előre is, Sziasztok!! :)


2012. márc. 5. 18:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Akkor már csak az marad, hogy nem ugyanazzal a fiókkal vagy telón is és gépen is. Ha mégis ugyan az akkor ötletem sincs.

De ha már van egy erős wifi jel és be is tudtál jelentkezni a telón akkor miért nem a telóról használod a Marketet? Ott virít az ikonja a telefonon.

2012. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
várj, megpróbálok pár dolgot, majd írok.
2012. márc. 9. 17:26
 13/20 A kérdező kommentje:

semmi. Így nem lehet, elmegyek a haveromhoz, rárakatom vele a 2.3-at és azzal már lehet küldeni játékokat stb..

Sziasztok, de azért köszönöm a sok hozzászólást!!

2012. márc. 9. 17:42
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

1. 2.1-nél is megy a fájl küldés/fogadás, elég PC companionnal frissíteni.

2. Egy 2.3-mal se leszel kisegítve ha önhibádból nem tudod használni a Marketet és a főzött romok többségénél a fájlkezelőt ugyanúgy nem találsz, Így meg aztán hiába küldenek neked akármit nem fogod tudni mivel megtalálni és megnyitni.

2012. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Valami a gmail fiókoddal nem jó. Csinálj egy újat szerintem.
2012. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Kész van a telóm. 2.3-As android, és fel is lettem világosítva mindenről. Sziasztok!! :)
2012. márc. 21. 18:18
 17/20 anonim ***** válasza:
Na gratula! Most már visszaolvasva akkor érted miket írtunk ugye? :)
2012. márc. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Persze! Köszönöm szépen a segítségeteket! Örülök, hogy vannak jóakaró emberek is :) . Szia ! :)
2012. márc. 22. 18:34
 19/20 szőlősi szilveszter válasza:
sziasztok nekem is x8 am van és ha felcsatlakozok wifire és ugy töltök le a market-ről az ingyenes?
2012. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19 Igen, ha a program, amit töltesz le ingyenes és WiFi-ről töltöd le, akkor ingyenes.

De: Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!

2012. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!