Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony E. Live with Walkman VS...

Sony E. Live with Walkman VS Neo. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
melyik a jobb telefon és miért? az Xperia Neo vagy az Xperia Live with Walkman. én a Liveot néztem ki, de tudtok ilyen árban (40k körül) még jó telefonokat? milyet érdemes venni? Sony-t szeretnék lehetőleg...

2012. márc. 8. 20:34
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Mert a Live elvileg az Androidos palettájuk "leggyengébb" tagjának van kikiáltva. De hát még így is veri a konkurenseket, pl galaxy ace, galaxy mini stb stb. Az a tft panel még így is szép képet ad, hogy nincs benne led, összenéztem múltkor haverom Optimus One-jával, hát ég és föld az SE javára.
2012. márc. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Persze, az egyértelmű, ezeket csak egymással szabad összehasonlítani, az összes többi hasonló telefon szemét.
2012. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
0%

Alap hogy Se Live

Minek ennél nagyobb képernyő..?! hamarabb tönkreteszed...

Többet nem mondok el, nézzetek utána -.-

2012. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem itt, hogy utánna tudjak nézni és segitséget tudjak kérni-.-
2012. márc. 12. 22:08
 15/37 anonim ***** válasza:
31%

Se Live :

-Szebb hangzás, kényelmes játékra és bőngészésre :)

de ízlések és pofonok, mindkét mobil Sony "Ericsson" szóval rosszak nem lehetnek :)

2012. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
köszi! igazából a liveban csak az zavar, hogy rosszabb a menüje mint a neo-nak. mármint nekem nem tetszik annyira, a jobb telefonokon az alap képernyő illetve a menü jobb (szerintem)...
2012. márc. 13. 16:09
 17/37 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom Live 3,2"-os, az meg nagyon kicsi, vagy legalábbis eléggé, szerintem 3,7-től indul egy telefon, de 3,5" már okés.

De #13 hülyeséget ír, hogy ennél nagyobb felesleges.


Volt Wildfire S-em, 3,2-es kijelző, az max akkor ideális, hogyha 1 kézzel akarod irányítani (tehát ha csak telefonálsz vagy épp útközbe vagy), de akkor is jobb a 3,5-3,7", mert azon játszani is normálisan lehet 2 kézzel.


#15

Játékra és böngészésre nem kéynelmesebb, mint a Neo.

2012. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 YourDestiny ***** válasza:
Én nem akarlak bántani Farkassacred, de amiket írtál, kivétel nélkül marhaságok.
2012. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Hm.... erre csak annyit tudok mondani.. Tapasztald

A másik,nem tudom kik azok a**** zsidók akiknek ez kicsi képernyő..

Ami ennél nagyobb az nem telefon...

A baromságokat meg ti írtok össze vissza (kivéve aki nem).

Attól még hogy olvastál róla 3 mondatot szart se tudsz a készülékről

Akinek meg a menüvel van problémája : ICS , még két hónap :)

2012. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

3,2-es telefont már szinte nem is gyártanak, csak a legolcsóbb kategóriában, tehát a piacnak is a nagyobbra van igénye.

Most attól, hogy neked pont ez jön be, még nem jelenti azt, hogy ez a legjobb, felesleges a nagyobb.

3,2 vagy a kisembereknek való, kis kézzel, vagy a csajoknak.

Persze el lehet rajta lenni, de egy nagyobb sokkal jobb, még ha csak 0,3"-al is.

2012. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!