Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony E. Live with Walkman VS...

Sony E. Live with Walkman VS Neo. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
melyik a jobb telefon és miért? az Xperia Neo vagy az Xperia Live with Walkman. én a Liveot néztem ki, de tudtok ilyen árban (40k körül) még jó telefonokat? milyet érdemes venni? Sony-t szeretnék lehetőleg...

2012. márc. 8. 20:34
1 2 3 4
 21/37 YourDestiny ***** válasza:
Tapasztaltam. A Live nem egy rossz készülék, de semmi kiemelkedő dolog nem rejlik benne. A kijelzőkről annyit, hogy ízlés dolga. A 3,2 hüvelyk szerintem is kicsi, leginkább csajos méret. A túl nagy se jó. Számomra a 3.7 col az ideális, + - 0,2 inch.
2012. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ennél nagy mobil már kényelmetlen, mint játékhoz mint böngészéshez.

Ha szeretsz zenét hallgatni akkor Live( sokkal jobb a hangzása mint bármelyik más telefonnak)

szerintem ocsmányak a nagy kijelzőjű telefonok...de ízlések és pofonok:)

2012. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Ok, ez a te véleményed, mert te vagy az 1%.

A többi embernek 3,2 csak akkor kéne, ha nincs pénz jobb telefonra.

2012. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 YourDestiny ***** válasza:
A hangzással kapcsolatban azért vitatkoznék. A Sony telefonok alapból jól szólnak, de a Walkman felirat csak népámítás, ezt tesztek is igazolják. És igen, ízlések és pofonok. A kis telefon vastag, a nagyobb telefonok szinte papírvékonyak. Van, akinek ez, van, akinek az. Szerintem inkább legyen tepsi, mint tégla ;)
2012. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
35%

LIVE más mint a többi sony,és ezerszer szebb és hangosabb hangzásint pl arc s...

Remélem a sony nem cseszi el az ericsson nevet"

Nem tudom melyik troll írta azt az 1%-os dolgot..de ezen csak szakadni lehet: D újgazdag trollface.. -,-

2012. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Miért is lehet szakadni?

Te vagy ebben az esetben a kisebbség, mert az emberek többségének a 3,2 col tényleg kicsi.

2012. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%
No comment.........
2012. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

De most komolyan, magyarázd már meg.

Valamikor értem a hülyébb emberek gondolkozásmódját is, és könnyen rájövök, hogy pontosan mi is a bajuk, de most fogalmam sincs mi lehet a problémád.

2012. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Elmagyarázom.. bár okosabb nem leszel tőle...

Vannak szegényebb emberek és az olyanok akik nem szeretik a nagy képernyőt( ők valszeg a Se Livot veszik, ez csak példa.

És vannak olyan emberek akiknek van nagy kijelzős telefonra

Először is miből gondolod hogy a nagy képernyőt szeretik sokkal többen??!! -.-

A másik meg.. mitől lenne ez a képernyőméret lányos??!

azért van több színben a telefon nem??! te nagyokos....

2012. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 YourDestiny ***** válasza:
Azért ismerjük el, a nagy képernyő tényleg gyakoribb, mint a kicsi. Sokkal kényelmesebb a használata, jobban és több mindent látni a kijelzőn. Ettől függetlenül a 3.2 hüvelyk még használható kategória, de ez alatt (a 3 vagy annál is kevesebb) már szerintem egy semmire nem való érintőkijelző...
2012. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!