Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony E. Live with Walkman VS...

Sony E. Live with Walkman VS Neo. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
melyik a jobb telefon és miért? az Xperia Neo vagy az Xperia Live with Walkman. én a Liveot néztem ki, de tudtok ilyen árban (40k körül) még jó telefonokat? milyet érdemes venni? Sony-t szeretnék lehetőleg...

2012. márc. 8. 20:34
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

#29


Na, kiderült, hogy nem velem volt a baj, te nem fogtad fel amit írtam.


Igen, vannak szegényebb emberek, akiknek csak olcsóbb telefonra van pénzük, amik szinte mindig 3,5" alatt vannak, és erre írtam is, hogy:

"A többi embernek 3,2 csak akkor kéne, ha nincs pénz jobb telefonra."


És igen, vannak olyan emberek, akinek szándékosan kell 3,2 ", ez az 1%, ami nem is igazából egy százalék, csak épp a kisebbség (mármint nem cigányok vagy bármi, csak hogy kevesebb ilyen ember van), eddig úgy néz ki szintén nem írtam semmi hülyeséget.


És nem lányos ez a képernyőméret, senki sem fog valakit kinevetni, mert csak 3,2 colos a telefonja kijelzője, és az hú de csajos, de tény, hogy a lányoknak kisebb a kezük, kisebb telefon is kell nekik.


És hogy honnan veszem, hogy a nagyobb képernyőt szeretik többen?

Mert ez így van.

Persze én sem 5 colról beszélek, de minimum 3,5", és inkább 3,7-4,3".

Ha megnézzük a drága telefonokat azok is ekkora méretben jönnek, és hidd el, ha a kis telefonokra lenne igény, akkor a 200 ezres telefonokat is csak 3,2"-ba készítenék.

Illetve ha bejelentenek egy új telefont ami mondjuk 4,6 colos csomóan írják, hogy ez túl nagy, és az optimális méret 3,7-4,3 körül van.


Nincs azzal semmi gond, ha neked a 3,2 tetszik, vagy ha valakinek csak olyan telefonra van pénzük, ezt senki nem is írta, csak te már rögtön írod, hogy ezen "csak szakadni lehet", meg "no comment", ezzel viszont már sok gond van.

2012. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%

Szépen megfogalmaztad,de még így sem érted......

Ha kicsit vissza nézed mit írtál,"akkor is ezt szeretik többen,mert ez így van" (nem pontos idézés) mindkét képernyő méretet ugyanannyian kedvelik....ha jobban átgondoljuk semmi értelme sincs annak hogy ilyeneken vitatkozzunk.. Az idő telik,és az emberek mindig a legújabbat,leghíresebbet veszik...

2012. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Fogják venni :)
2012. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Igaz, értelmetlenség ezen veszekedni, de van időm, épp nincs semmi dolgom, így tőlem mehet a vita.


Igen, lehet vannak, akiknek a 3,2 is bőven elég, de a többség (még ha nem is 99%, de minimum 60+%) akkor is inkább a nagyobbra esküszök.

Androidportálon pont ma volt hírhétfőben:

"Strategy Analytics felmérés: 4-4,5"-os eszköz az ideális a felhasználók szerint..."

2012. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem túl nagy képernyő: kényelmetlen,zsebben nehezebben fér el, nagyobb esély van rá hogy leejtem,hamarabb lesz karcos...

És nem tudnak semmivel se többet mint a ,,Normál,,képernyőméretű mobilok. Tehát rohadtul nem éri meg venni egy telefont 120000-ért..akkor már inkább egy laptop:)

2012. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Megérni persze, hogy nem éri meg, de ha valakinek van rá pénze, akkor az lazán kiad érte annyit, pl. egy Bill Gates nem fog csak az miatt laptopot venni, mert jobban megéri, mint egy laptop.


És igaz, hogy nem a méret miatt tud többet egy telefon, de azért nagyobb hely kell az erősebb hardvernek, akkor meg általában a kijelző is nagyobb (pl. Snapdragon S4, meg Adreno 225 szerintem nincs 4 colnál kisebb kijelzőjű telefonba).


És igaz, hogy a túl nagy képernyőnek van sok hátránya, de ezért nem is kell 4,6 colosat, meg Note méretű telefonokat venni, de pl. egy 3,7" még simán belefér, nem túl nagy, egy kézzel is jól irányítható, stb.

És mégiscsak jobb, mint egy 3,2".


Sokáig 3,2"-es telefonom volt, de nekem az nagyon kicsi volt.


De most már tényleg hagyjuk abba, a kicsi sem szar, én már az eleje óta csak annyit mondok, hogy azért a méret egy icipicit számít, de nem kell túl nagynak lennie természetesen.

2012. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Izlések és pofonok..

Nekem például Live-om van...de tesómnak S2 nekem egyáltalán nem jön be a nagy képernyő..NINCS KIS KEZEM jó nagy hidd el :D..

15/F

2012. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!