Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van akinél nem működik/működöt...

Van akinél nem működik/működött hibátlanul a Samsung Galaxy S 2? Sok helyen olvastam már hozzászólásoknál, hogy lefagyott, újraindult, szar az egész. Ez tényleg így van, vagy csak Apple fanok fikázzák?

Figyelt kérdés
Mivel elég drága telefon, de tetszik, szeretném megvenni, de ha kiadok rá ennyi pénzt, legyen jó... Ne más telefont ajánljatok, hanem akinek van tapasztalata ezzel a készülékkel kapcsolatban, az ossza meg itt velem azoka. Köszönöm!
2012. márc. 16. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
nem szar de néha hajlamos befagyni pl haveromnak vettet kapcsolja be is ki irja oops és leállitás de azért nem hajlamos lefagyni de vannak sokkal jobb androidos telefonok is szerintem
2012. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyit nem ér, amennyit kérnek érte. A hardver jó, de semmi más nem. A Samsung sose tudott normális szoftvert írni, a kijelző ízlés kérdése, de a felbontása mindenképpen kevés, a háznak feleslegesen nagyok a túlnyúlásai, a Sensationnel összehasonlítva a kamerája sem jó. Valóban sok jobb androidos telefon van.
2012. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is így volt eleinte

hamar merült

sokszor fagyott le és egyszer még újra is indult

de mostanában már nem csinál ilyet

2012. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem 1 bizonyos játéknál fagy le mindig,és még újraindítás után sem javul a helyzet.Egyébként nem indult még magától újra.
2012. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen a ygári 2.3.3as rom amivel adják az télleg egy rakás szar, de ha frissíted legalább 2.3.5-re, akkor nagyon élvezetes a használata, nekem a gyárival 1 napig se bírta a telefon, az új rommal pedig 2 napot lazán lehúz netezéssel filmezéssel wifivel 3g-vel
2012. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ha frissítem a rom-ot, ugrik a garancia is, nem?
2012. márc. 18. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a hivatalos samsung garancia az a hardverre érvényes, gyakorlatilag ha nem hajtod túl a procit, akkor nem veszik el a garancia.
2012. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!