Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha vizbe ejtettem a sony...

Ha vizbe ejtettem a sony ericson xperia x8as telómat megjavitják? Megszáritottam megtörölgettem óvatosan, de aztán egy nap után behalt. Mennyiért javitják meg?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 16:04
 1/5 DéHá válasza:
ha garanciás és beviszed a szervizbe akkor nem fogják megjavítani mert a te hibádból hibásodott meg a készülék és nem magától romlott el...csak akkor javítanák meg ha már a vásárlás pillanatától benne lett volna a hiba a telefonodban...de ha nem garanciális akkor megjavítják...de azt sajnos nem tudom megmondani hogy mennyiért..az csak akkor derül ki ha beviszed a szervizbe és ott mondanak egy árat..szóval változó szerintem az ár.. :)
2012. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Ha 8ért megjavitják akkor még megéri megcsináltatni.Nem merem beküldeni szervizbe mert szerintem elsöre rájönnek hogy az én hibámból szar vissza is küldik.De igy meg ugrik a garanciám ha más belenyul nem?
2012. márc. 21. 17:13
 3/5 DéHá válasza:
Hát akkor ugrik bizony..szerintem próbáld meg hogy beküldöd a szervizbe..csak ismerd el hogy a te hibádból hibásodott meg a készülék és hátha némi összegért cserébe elvégzik a javítást.. :)
2012. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez is egy megoldás:)Kösze remélem tesznek valamit mert szeretem a telefont..és ez tényleg az én bénázásom volt -.-
2012. márc. 21. 18:26
 5/5 DéHá válasza:
Hát ha van szívük akk vállalják a javítást..ez már csak is rajtuk múlik...de ha nem vállalják akk vidd be egy másik szervizbe..mert ha nem vállalják akk ésszerűen a garanciád is ugrott..akkor meg már úgy is mind1
2012. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!