Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil patch hiba, ilyenkor...

Orosz1996 kérdése:

Mobil patch hiba, ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Letöltöttem egy patch fájlt és fel akartam telepíteni a telefonomra, de megszakadt mert azt írta ki, hogy az eszköz nem található (észlelhető) azután kihúztam a gépből és most nem akar bekapcsolni!!

Próbáltam a piros download feliratot behozni, de még azt sem adja be.

Még a töltőre se reagál és a gép se akarja felismerni!!!! A telefonom márkája Samsung GT-S5620 Monte


2012. márc. 26. 17:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
Android? xRecoveryvel vacakoltál (Ha igen xRecovery bejön?)?
2012. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Windows 7-et akartam rátenni
2012. márc. 27. 14:11
 3/12 anonim válasza:

?????

Windows mobile -t

windows 7 az pcre való...

és alapbol mi volt rajta?

2012. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
touchwiz 2.0
2012. márc. 28. 14:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Énis jártam így, bár az egy régebbi samsung volt.Nekem a kukába kötött ki

Első válaszoló:Ez a recovery fel tudja ismertetni a géppel úgy, hogy a telefonon nincs/hibás a szoftver?

2012. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 csigarena válasza:
Nem hiszem hogy bármit is tudnál vele kezdeni.Max a gyártó szervíze,de ezzel ,ha volt garid,már nincs.De ha neked nem tetszett a twiz 2 miért olyan telefont vettél?Ha azért mert olcsóbb,nem érte meg buherálni.Drága mulatság és az is lehet hogy kuka.
2012. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem ál össze a géppel,nincs recovery sem,akkor marad a JTAG -ez nem túl olcsób megoldás,darabokra kell szedni a telefont,de 5620 esetében megoldható -gyakorlatilag bármelyik zuggsm szerviz meg tudja csinálni,de készülj 6-7eFt-os összegre
2012. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De azért azt még érdemes lenne megprobálnod,hogy akku ki,majd 5mp mulva be , telón hangerö le + home+ power gombot együtt megnyomod kb 3mp-re .Ha beugrik download mode-ba,akkor össze is fog állni a géppel és gyári flasherrel,gyári fw-t rátéve el fog indulni.
2012. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már próbáltam kivenni az akut, de semmi változás
2012. ápr. 13. 15:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Most,ahogy nézem ehhez nem kell jtag,meg lehet javitani bontás nélkül ha csak a bootot lötted el és nem hw hibás a telefonod . GSM boltok megcsinálják , Z3x nevü samsung box képes rá ,nem bonyolultabb művelet,mint egy függetlenités v. szoftver töltés. Helyileg merre vagy?
2012. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!