Nokia Lumia 800?

Figyelt kérdés
Tapasztalok? Megéri megvenni? Nagyon megtetszett, ilyet szeretnék vásárolni. De ha nem jó, (nemértek hozzá) akkor másmilyet veszek. Mondhattok más telefonokat is. Ja, és milyen a Windows Phone operációs rendszer? Jól működik? Megbízható? Köszönöm előre is.
2012. ápr. 2. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél egy szép, minőségi telefont, ami mindenben ott van és sokáig tart (2-3 év) a szoftveres támogatása, akkor k*rva jó választás!!! :) Sehol se akard, nem fagy, iszonyatosan gyors, szép menü animációval, kapcsolat központiságúval, szép appokkal és semmi köze a pc-s windowshoz.

Én nem bántam meg, sőt ajánlom is! Rengeteg frissítés jön majd a közeljövőben (kisebbek, nagyobbak). Sok alkalmazás van a Piactéren, de sajnos nagyjuk fizetős..és sajna megjelent egy csomó kínai app is, aminek semmi értelme, de vannak nagyon szép alkalmazások, és szép játékok szép grafikával. Egyre több a magyar app is.(menetrend, hírek, sport tracker, szótár, hangvezérlésű google kereső, időjárás, stb)

Nagyon megbízható rendszer, és amit a Nokia alá pofozott az meg már hab a tortán. A kamerán a a hangminőségen javítottak egy szoftverfrissítésen, így igazi Nokiás a zenei élmény!

2012. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem még, hogy a navigáció itt is ingyenes lett, ami azért jól jön!;)
2012. ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon jó hírek :) Köszönöm szépen a válaszodat!:)

Mostmár biztos hogy a Lumia 800 lessz a választásom :)

2012. ápr. 5. 10:58
 4/8 anonim válasza:
A Lumia 900 elvileg a nagyobb kijelzőben (4,3 coll), az előlapi kamerában és FM transzmitter funkcióban különbözik csak. na meg az árában, amit még nem ismerünk. Én azért megvárnám a 900-ast.
2012. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Hát most igazán meglepődtem. :) Lumia 900? Még most vadiúj a 800, és máris szóba került a 900? Hát ezek tudnak valamit. Én nem fogok várni a 900-asra, nekem most a 800 tetszik nagyon.! :) Én úgy gondolom ennél jobb telefont kersve sem talál az ember.! No meg a Windows phone operációs rendzsr miatt is, amit nagyon eltaláltak. Tökéletes választás. Ezúton is ajánlom mindenkinek a Nokia Lumia 800-at! És mostmár nem is annyira drága, mint mikor még kijött! :) És köszönöm mindenkinek a választ, a hasznos segítséget! :))
2012. ápr. 6. 22:59
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajtospalinka, amugy én is így gondolom :DDD I <3 Lumia 800 :)
2012. ápr. 7. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tom miért vagy oda ennyire érte nem rossz de 100 körül mozog ( tmobilenál olcsóbb csak) annyiért lehet venni gyorsabb androidost is 100-120 körül amin minden app fent van + 2 magosak is (gyorsabb) és nem fizetős mint wp7re persze ettől függletlenül jó telefon.
2012. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én oda vagyok érte, de nem vagyok fanatikus csak wp7 rajongó. Nyilván ez a rendszer még kezdeti stádiumban van. Majd lesz olyan szinten, mint az android, viszont a stabilitása, már most az ios szintjén tart...alkalmazás mizériában meg még az androidot meg sem közelíti..

Ez egy újabb alternatíva ez a rendszer, de a Nokia soha nem fog visszamenni a trónra, az apple miatt. Kb olyan, mint a peugeot- bmw harc. Régen a '70-es években a peugeot olyan volt, mint ma a bmw, ma pont fordítva. Pedig a pözsó is tud ütős sportos és luxus autót építeni, na meg népszerűt, persze ez igaz az elöbb említett 4 gyártóra is.

2012. ápr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!